Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek milyen lenne, ha...

Szerintetek milyen lenne, ha a fingás nem lenne ciki?

Figyelt kérdés

Mész az utcán csavarja a gyomrod,de nem törődsz,ha éppen hangosan jön ki.

Vendégségben vagy, a kaja nem volt az est fénypontja...,vagy egyszerűen csak kell fingjál,de ez nem probléma hiszen elvileg ez nem ciki.



2015. jún. 16. 20:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Furcsa szokások.
2015. júl. 8. 15:15
 12/17 anonim válasza:

Ha valaki vendégségben véletlenül elfingja magát véletlenül, például egy nevetési helyzetben kicsusszan, illik észrevenni?

Hallottam olyat is megtörténni, hogy a lány haza viszi a fiúját bemutatás céljából a szüleihez. Kínálják a srácot, aki feszélyezett helyzetében, amikor az asztalról elveszi a kínált ételt, egy nagyot fingik.

2016. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
55%

Biológiai lények vagyunk.

Célszerű úgy alakítani az életvitelt, hogy reggel intézze el a nagy dolgát az ember. Egész napja sokkal kellemesebb lesz.

Persze, előfordulahat ennek ellenére egy hasmenés, hasgörcs, vagy egy durrantás.

Kulturált társaság általában nem vesz tudomást erről. Ez egy szükséglet, mint a tüsszentés, köhögés.

2016. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Célszerű úgy alakítani az életvitelt, hogy reggel intézze el a nagy dolgát az ember."

És ezt hogy csinálod? Ha mondjuk este kell, akkor reggelig tartogatod?

Ez mért jó? Úgy értem én nem csak "nagydolgozáskor" fingok.

2018. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb🙂🙂🙂
2020. okt. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne háttérhatalom akkor sztem a fingás teljesen elfogadott lenne 😀 én mint konteós képes lennék ezt is a háttérhatalomra fogni hogy a fingtól való undorodás miattuk van a szabadkőművesek miatt nálunk embereknèl 😂
2021. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, nem lenne ez a prűdség. Olyan teljesen természetes élettani folyamat lenne, mint a köhögés vagy tüsszentés. Nyilván akkor sem kellene direkt a másik orra alá durrogatni. És ha lehet nem egy tömött buszon engednéd ki. De ha az utcán sétálva kellene, csak simán kiengednéd és nem botránkozna meg rajta senki.
2021. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!