Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Debreceni Virágkarnevál -...

Debreceni Virágkarnevál - hogy engedhették a sok pici gyereket szinte ruha nélkül fellépni ebben a hidegben, szélben, szakadó esőben?

Figyelt kérdés

A felelősség a szervez tánctanároké, szülőké.

Én csak tévéből néztem, de látszott rajtuk, hogy majd megfagynak, 15 fok van, szakad az eső, erős szél van, vizesen parádéznak szinte semmi ruhában.


2015. aug. 20. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Igazad van, a gyereket burokban kell nevelni, ki kell nyalnia s..ggét, két szem esőtől halálra kell rémülni, úgy fog majd megbirkózni az élet kihívásaival.

Arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés neki, hogyha heteken át, egész nyáron, rekkenő hőségben készül arra, hogy tízezrek előtt szerepeljen, hogy büszke legyen magára, hogy ekkora buliban voltam fellépő, akkor milyen jó érzés lesz neki, hogy nemszabad, kislányom, mert esik az a csúnya eső, az e anyuci nem engedi, bocs.

2015. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esik az eső. Nem 2 csepp. Te sem mennél ki.

Ha már mindenáron elő kell adni és mindenáron ma, akkor meg felfedezték már az esőkabátot.

Én sem értem, miért kell néha úgy tenni, mintha nem létezne időjárás.

2015. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok ott, a tévét sem nézem. De aki azt látja, hogy esik-e az eső, az nyilván akkor azt is látja, hogy a gyerekek ezt élvezik-e vagy meg vannak-e gyötörve.


Régen volt amikor én gyerek voltam, de voltunk hasonló szituációban és mi akkor azt marhára élveztük. A mai napig jó élményként maradt meg. Fel is emlegetjük néha, amikor összefutunk.

2015. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan meg fognak betegedni, de lehet, hogy élvezték.
2015. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

látszott rajtuk, h szenvednek, vacogtak.

egy szál fürdőruha-féleségben.

jelenleg 14 fok van. szakad az eső.

pulcsiban kinyitom az ablakot, és fázom, kiszellőztettem 2 perc volt, be is kellett zárni.

az nem burokba zárás.

ezek 7-10 éves kisgyerekek.

olyan tüdőgyulladást kapnak, amilyet majd megemlegetnek. ők is, a szülők is.

ez hiányzik egy héttel az iskola előtt?

biztosan sokat készültek, és ügyesek, de van, ami fontosabb ennél. például az egészségük.


ja, és nem voltak tízezrek. alig volt néző.

mindenki kabátban, hosszú nadrágban, ernyővel.

a riporterek is vacogtak.

2015. aug. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!