Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit gondoltok a húsvéti...

Mit gondoltok a húsvéti locsolókról mennyire szeretitek/ utáljátok őket?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadtok egy ismeretlen locsolót???
2010. ápr. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok érte odáig. Nem akarok senkit megsérteni, de pl. ez a vödörrel/szódával való locsolás számomra egyáltalán nem poén. Mi abban a jó, ha bugyiig eláztatnak, és öltözhetek át, száríthatok hajat? Számomra ez nem annak a fokmérője, hogy mennyire tetszem a férfiaknak, hanem annak, hogy na, szivatni akarnak.

Az ismeretlen locsolókról meg csak annyit, hogy engem csak a családtagjaim, esetleg közeli barátaim locsolnak meg. Aki ide ismeretlenül becsönget, azt miért kínálgatnám piával meg pénzzel? Mert ugye általában azt szeretnek kapni.

Mégegyszer bocs, de világ életemben városi lány voltam, falun biztos megvan ennek a varázsa, de én ezt nem tapasztaltam meg, most mem már asszem nem is tudnám megszeretni.

2010. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, mikor a kis cigánygyerek becsenget, hogy ő locsolni jön, de persze pénzért...

Én először is udvariasan köszönök neki: Vissza ne gyere, aztán rácsukom az ajtót.

2010. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó azt értem, hogy van olyan ember aki nem szereti akkor az ne nyisson ajtót. De ez akkor is hagyomány a víz meg tényleg nem poén de nem is láttam még olyat.
2010. ápr. 2. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Idegent nem engedek be.

Család messze lakik.

Ismerősök felnőttek, családjuk van, vagy párjuk és nem járnak locsolkodni már.


Nekem pedig nem hiányzik, elmegyek inkább moziba.


Egyébként ma kaptam egyik kolléganőmtől euró alakú csokitallért, hozott egy csomaggal és mindenkinek adott belőle, na, ezt kell adni azoknak, akik pénzt kérnek, ha valaki mégis várja a locsolókat.

2010. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ismerőst engedek be. Pénzt nem adunk, helyette 1 sör vagy egy rövid meg egy kicsit beszélgetünk azt ennyi.
2010. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
utálom őket és nem is leszek otthon
2010. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a vizes locsolókat szeretem. Szerintem tök poén, jobb, mint amikor egy verset mondanak és a büdösebbnél büdesebb kölnivel locsolgatnak.
2010. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos nálunk általában már csak pénzért jönnek locsolni a fiúk,a suliban húsvét után,nagy boldogan kiáltozva mesélik egymásnak hogy: "Én tudod milyen sokat locsoltam össze?" Ezen eléggé felháborodok. Én annak örülök leginkább,ha jönnek vödörrel,és nyakonöntenek,és azt se bánom ha át kell öltöznöm legalább 3x..:)) Nem holmi büdös kölnit fújnak a fejünkre,közben meg olyan zavarban vannak,hogy el s tudják mondani a verset..xD Ami az ismeretlen locsolót illeti,ha nem ismerjük,nincs miért beengedni.
2010. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!