Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlim felesegek, irnatok...

Muszlim felesegek, irnatok nekem hazassagon beluli szokasokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:

pl, mivel kedveskedhet a feleseg, a kiszolgalasokrol, tiszteletrol, egyutt evesnel, barat erkezese a lakasba, vagyis minden erdekelne.

Koszonom a valaszt elore is

2016. ápr. 9. 14:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi, sokat segitettel
2016. ápr. 10. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Együtt evés nem igazán van, mert evésnél a férjet kell kiszolgálni. Az asszony eszik majd máskor.

A tisztelet azt jelenti, hogy a férj tiszteli az asszonyában azt, hogy fiút szül és nevel majd neki.

2016. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az utolso valaszolo teljesen ellenkezojet irja, lehet nalatok elobb eszik a ferjed es csak utana te, nem pedig mint nalunk szokas. pl. Mert amikor itt az eves ideje, en talalok es igenis hogy egyutt eszunk, addig o elsem kezdi az evest mig mellette nem ulok, mert megvar. Es kezebol az elso falatot is mindig nekem adja, o csak azutan eszik. A gyermek szuletesnel is pl neki mindegy hogy fiu vagy lany szuletne. Tiszteljuk egymast mindenben.
2016. ápr. 12. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen: vannak kivételek mindenhol.

Remélem, ez később is marad így.

2016. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi is eggyutt eszunk de a legnagyobb szokas hogy a nőnek kuss van kiszolgalod az urad éjjel nappal moso főzöl takaritol es neveled a gyereket és hallgatsz ez a legnagyobb tisztelet amit tehetsz!
2016. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yasmeen válasza:

Kedves kérdező!


Kérlek ne higyj el mindent, mert itt olyan emberek írnak akiknek fogalmuk sincs a dologról. Írj nekem privát üzenetet, szívesen segítek neked.

2016. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!