Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A török pasikat más is vonzóna...

A török pasikat más is vonzónak találja?

Figyelt kérdés

Sokuk kifejezetten jóképű.

Az öltözködésük is olyan stílusos.


Érdekes, mert az arabokat kifejezetten csúnyának tartom, nem is szimpatikusak.


A törökök viszont bejönnek.

Színészek közül például:Cagatay Ulusoy , Mert Yazicioglu.


Van bennük valami vonzó.



2016. okt. 16. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, es?
2016. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi van Halit Ergenç -el ?
2016. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Roma ízlés...
2016. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem a kettőre akiket írtál és ők norvégnak is elmennének simán. A törökről nem ez jut eszébe az embereknek.
2016. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A túlzottan "keleties" vonásúak nekem sem tetszenek.


De, akiket felsoroltam nem olyanok.

2016. okt. 16. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert pasi vagyok :D
2016. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a parom is torok ebbol kifolyolag :D. De ezeket a pasik akiket belinkeltel kozuk sincs ahhoz az igazi "torokos sarmhoz", hanem csak igazan jokepuek. Legalabbis szerintem. Aki torokosen is nez ki es nagyon jokepu pont emiatt az szerint Burak Ozcivit.
2016. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Miért nem ébredtek már fel:nem az számít egy tartós párkapcsolatban, netalán házasságban, hogy kinek milyen a hátsója vagy a szeme vagy egyáltalán az egész kinézete: az egyik hirtelen elszáll magától mert mindenkit megkaphat akit akar(na), ha házasságig valahogy eljut a dolog, akkor meg ugye ismerjük a sztereotipiákat, ami ugye nem zörög a paraszt ha a szél nem fújja.... :)

Az itteni törökök - tisztelet a kivételnek- általában giroszosok, emellett tetováltak, esetleg nemibetegek (a sok korlátlan szexlehetőségtől) nem épp értelmiségiek, és nem is ilyen sminkelt kirakati faxik amiket mutattál.

Az igazi török férfi nem sminkeli magát hanem elmegy dolgozni, neveli a gyerekét otthon, és nem iszik nem is úgy néz ki mint ezek. Nem járnak szoliba se kocsmába sem. :)

-egy török feleség :D

2016. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Tarkan Tevetoğlu bejön :D :D igen, 44 évesen is, nem csak 20 éves videókon (és igen, smink nélkül, mackónadrágban is :D ). Kivanç Tatlıtuğ se rossz pasi. De úgy nagy általánosságban nem.
2016. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Burak Özcivitet én is akartam említeni (meg sok minden mást is akarnék vele :P) annyira jól néz ki :)
2016. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!