Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Számodra mit jelent a május 1?

Számodra mit jelent a május 1?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 13:03
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

nekem semmitse jelent! ugyanolyan nap mint a többi!

csak az hogy a cigányok illegálisan üzemeltetik a rozoga körhintáikat és egy rakat pénzt leakasztanak az emberektől!

max a gyerekeknekélvezet

2010. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
A születésnapomat
2010. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Majális, nem voltak cigányok rozoga körhintákkal. Viszont voltak valami hagyományőrzők és ingyen lehetett kipróbálni a játékokat, lovagolni, lovaskocsizni. Volt egy csomó sátor (mi nem vettünk semmit) és utána kimentünk a ligetbe és játszottunk egész délután. A gyerekeink nagyon élvezték.

Én gyerekkoromban a felvonulást is nagyon élveztem.

2010. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ja és az egyetlen olyan ünnepünk, ami nem méltóságteljes, csendes és nem valami elvesztett háborúra, forradalomra, halottakra emlékezünk.

Valójában azt sem tudjuk (mint fentebb kiderült mit is ünneplünk), hanem csak különösebb indok nélkül kimegyünk a ligetbe szórakozni. Majdnem azt írtam és ilyenkor a pártok sem tartanak ostoba kivonulást, köszöntőket stb. De most olvastam ez nem igaz. Úgyhogy ezt csak én tettem hozzá.

2010. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A SZÜLINAPOM ;) ami mindig munkaszüneti napra esik. elég nagy királyság :)
2010. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!