Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ez jó valentinnapi ajándékötle...

Ez jó valentinnapi ajándékötlet? -->

Figyelt kérdés
tetszik egy lány személyes ajándékot nem adhatok neki viszont tudom hogy a rózsát nem szereti ezért arra gondoltam egy a nevével gravírozott fadobozos minőségi pralinét ajándékoznék neki viszont elég drága (15 ezer) és nem tudom hogy örülne-e neki?elsősorban lányok véleménye érdekelne.köszönöm
2017. febr. 5. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Ez nagyon kedves lenne tőled, viszont szerintem kicsit megijesztenéd vele. Általában az emberek kellemetlen helyzetben érzik magukat, ha valami drága ajándékot kapnak csak úgy a "semmiből". Bár nem írtad oda a korodat, sem a lányét, mégis akkor adj ilyet bárkinek, ha már erősebb/komolyabb a kapcsolat köztetek. Ilyenkor talán egy szép ékszer is elegendő.
2017. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Az ötlet szuper, viszont az elsőnek igaza van, hogy megijesztheted vele. Én a helyedben alternatív megoldást keresnék. Kreatív boltokban lehet kapni szép fadobozt párszáz forintért, erre te is csinálhatsz dekort (rajz, decoupage, forrasztóval minta égetés.) mellé veszel boltban édességet, valamit, és belerakod.

Olcsobban kijössz, nem ijeszted meg a lányt úgy, de mégis jelzed, hogy fontos neked, ráadásul véleményem szerint egy egyedi meglepetéssel nagyobb hatást el lehet érni.

(ha debreceni vagy, tudok adni ötletet a bolthoz, ahol tuti biztos segítenek, minden megvan, és nasival együtt 2-3 ezer ftból kijössz.)

2017. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2. vagyok... Most olvasom, hogy írtad, hogy személyest nem adhatsz... Miért?
2017. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem ismerem túl jól azért nem tudok személyes ajándékot adni nem a barátnőm de még csak barátok sem vagyunk így marad a standard csoki virág satöbbi... mivel a rózsát nem szereti így maradnék a csokinál amit picit azért mégis személyesebbé akarok tenni amit már meg is rendeltem azzal a felirattal hogy (név)-nek szeretettel (név)-től emellé készítettem pc-n amolyan képeslapot is pár kedves szóval.egyébként nincs rajt az ára nem tudhatja mennyibe került így remélem talán nem ijed meg és örülni fog neki.
2017. febr. 8. 16:01
 5/7 anonim válasza:
Értem. Hát, hátha így nem ijed meg :) Amúgy hány évesek vagytok? Azért az sem mindegy, hogy 15, 25 vagy 35 évesen adod neki.
2017. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 25 ő 19... ezzel nem várok tőle semmit nem kérek tőle szerelmet és semmi mást csak szeretném feldobni egy napját persze azt sem bánnám ha a karomba ugrana :) de ha nem hát nem... van még hal a vízben szokták mondani majd lesz más aki értékelni fog.
2017. febr. 8. 18:50
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez már jó kor ahhoz, hogy értékeljen egy ilyen ajándékot :) szorítok neked, majd írd meg, hogy sikerült :)
2017. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!