Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nőnapon adjak-e virágot vagy...

Nőnapon adjak-e virágot vagy ne a kolléganőimnek?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég dolgozunk együtt, de pl. mikuláskor is adtunk egymásnak egy csokimikulást és most, hogy közeleg a nőnap eszembe jutott, hogy talán illene adni nekik 1 szál virágot. Vagy ez nagyon nyalisnak tűnne?
2017. febr. 28. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés..

Én se tudom ,tavaly be szoltak hogy még azt se kapták hogy " boldog nö napot"/

Azért mindenkinek nem tudnék venni meg nem is akarok..kivételezek???

2017. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hányan vagytok? Nekem összesen 4 hölgynek kellene adnom, szerintem egy csokor 200 forintos tulipánba vagy nem tudom milyen virágok vannak ilyenkor nem halok bele.
2017. febr. 28. 14:58
 3/11 anonim válasza:
Szerintem jó õtlet én eddig minden munkahelyemen kaptam virágot vagy bonbont. Egy szál virág jobb ötlet mint a csoki mert azt nem mindenki szereti. ;)
2017. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, adj nyugodtan, örülni fognak neki, és lesz egy jo pontod náluk :)
2017. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Én majd akkor köszöntöm fel a nőket nőnapon, ha ők is engem férfinapon.
2017. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag rajtad múlik. Létszám, pénztárca, közösségi élet, kapcsolatok, légkör, ilyesmik befolyásolják.


Ha adsz, figyelmességnek tartják és szerzel nekik pár kellemes pillanatot. Ha nem, akkor sem történt semmi.

2017. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Boldog férfinapot kedves Achilles! :) persze minden jelenlévő férfinak! Puszi. Na mostmár megérdemlem a nőnapi köszöntést?
2017. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szívesen adok, szerintem így illene, elvégre csak velük dolgozom nap, mint nap, csak attól félek, hogy nyalizásnak vennék, bár elvileg jóban vagyunk, szóval nem hinném, hogy így értenék a gesztust.
2017. febr. 28. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj: ez az ünnep erre való. Jó, hogy akad legalább ilyen ember, nálunk is csak 1 van.
2017. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, szép dolog egyébként. :) Bár én biztos nem adnék senkinek, nem őriztünk együtt libát. Kicsit nyalizás szaga van a dolognak az én szememben. Ebből is látszik hogy nem vagyunk egyformák, és ez így jó.
2017. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!