Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az afro-amerikai népcsoportnál...

Az afro-amerikai népcsoportnál miért elfogadott, hogy 'NlGGER'-nek hívják egmást de ha én teszem mindenki rasszistának tart?

Figyelt kérdés

#néger #afroamerikai #African-American
2017. máj. 13. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert rasszisták és kissebbségi komplexusuk van.
2017. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ezt a hozzáállást nem értettem soha. Ha megkérdezed őket, akkor is csak ezt mondják, hogy "mert tőlem elfogadható". De ezt amúgy más területen sem értem, ezt a "csak én sértegethetem saját magam, az normális, de ha te ugyanezt mondod rólam, bunkó vagy" hozzáállás. Csak azt mondj magadról vagy a közösségedről, amit másoktól is elfogadsz visszahallva. Nekem ez a mottóm.
2017. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
31%
nekem meg az hogy nem te döntöd el hogy mit mondok magamról hanem én
2017. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez a rabszolgatartásra vezethető vissza, hisz akkor n.i.g.g.erezték a fehérek a feketéket. Egyébként a n.ig.g.er az náluk is lealacsonyító szó, de egy ismerőstöl elfogadható, ugyan úgy mint nalunk mikor a haverod a.ny.áz.ik vagy valamiből ami bántó viccet csinál ( gondolom te is jártál már így kamaszkorodban ha srác vagy). A n.i.gg.a meg nem összetévesztendő a ni.g.gerrel. Mig a Ni.g.ger sértő addig a nig.ga olyan mint az uriember vagy hogy írjam le. Ezt én így tudom. Persze ne használd egyiket se ha külföldön élsz. Biztos vannak olyan részek ahol mind a kettőt komoly sértésnek veszik. ( ki kellett pontozni mert serto a moderator szerint xd)
2017. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Az a baj veletek rasszistákkal, hogy nem tudtok semmit.
2017. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#5

Én nem tartom magam rasszistának, pusztán érdekel az emebrek véleménye erről. A rádióban folyamatosan szinte minden zenében hallom az N betűs szót a hírportálokon pedig folyamatosan olvasom, hogy ez meg ez rasszista. Például a WSJ-n.

2017. máj. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!