Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nyírbátorban tényleg "hagyomán...

Nyírbátorban tényleg "hagyományosnak" mondható az ha pl megyünk az utcán és belénk kötnek? Ennyire durva hely?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert tervezzük hogy oda megyünk szétnézni de ezt hallottam és elbizonytalanodtam. Valóban lehet ettől tartani? Eddig nem sok jót hallottam erről a településről.
2017. máj. 15. 21:50
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet "hagyományosnak" kijelenteni. Biztosan vannak ott is balhés helyek, mint minden városban de kétlem hogy emiatt tartanod kéne tőle.

Én nyíregyházi vagyok, jártam Nyírbátorban nem is egyszer és szerintem nagyon kis hangulatos kisváros. Sok esküvővel, sok felújított térrel.

2017. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez Szabolcs, és a Nyírség, sok egyszerű ember él itt. függ többmindentől, hol jártok pontosan, mennyire vagytok feltűnőek,milyen napszak van...igen, elképzelhető hogy kaptok indokolatlanul is beszólogatást, leginkább cigányoktól, de nem szabad foglalkozni vele. ennél durvább nem nagyon érhet a központban vagy a nevezetességek környékén, érdemes eljönni szétnézni
2017. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Itt élek, de szinte kizárt! Soha nem volt semmi problémám az emberekkel. Kérdezel valamit nagyon szívesen segítenek. Senki sem fog beléd kötni. Ez nem az a város. Nem tudom kitől hallottad, de ő biztos nem járt még erre.
2018. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy melyik részén járt
2018. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Èn fiatal lányként többször is kaptam beszólásokat.Vonattal közlekedtem mindig,állomásra le menni körülbelül veszélyesnek nyílváníthato plane este.Miota van jogositvanyom nagy ivben kerulom
ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!