Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van esetleg valami jelentősége...

Van esetleg valami jelentősége annak h. eltört az eljegyzési gyűrűm ráadásul viszket a jobb szemem (amit én ugy tudok h. sirás előjele//néha be is válik:S\\ és pont ma ment el a vőlegényem hosszabb utra? Ugye nem jelent semmi rosszat?

Figyelt kérdés
NEM vagyok kiváncsi senkinek a hülye beszólogatására.CSak értelmes válaszokat szeretnék olvasnni(én hiszek egy bizonyos szinten az ilyenekbe)
2008. okt. 25. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

peched van :)

erre a kérdésre csak "hülye beszólogatással" lehet válaszolni :)

gyűrű: sürgősen vidd vissza abba boltba, ahol vetted, és vágd az eladó fejéhez, hogy gagyit adott és követeld, hogy cserélje ki

szemviszketés: szerintem ha megdörzsölöd, el fog múlni, ha mégsem, akkor mutasd meg orvosnak

vőlegény elmegy: várj türelmesen, majd visszajön

apropos... a kávézaccot nézted már?

2008. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jól van nah:P babonás vagyok:Ssajnos^^ ez minden volt csak nem gagyi(ára alapján..) de azért köszönöm
2008. okt. 25. 16:22
 3/10 anonim válasza:
93%

szerintem csak egy bizonyos fokig foglalkozz a babonával, hallottál már olyanról, hogy önbeteljesítő jóslat, szóval nincs megírva, de megjósolták, és pont emiatt előfordul hogy meg is történik, mert úgy beleéled magad és elkönyveled hogy máshogy nem is lehet, ez lehet a babonával is, nem érdemes vele foglalkozni, annyi ilyen van

én pl szeretem a fekete macskákat és a 13-as számot is

2008. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tavasszal elveszett a gyűrűm,ősszel már külön költöztünk,de nem akarlak ijesztgetni.
2008. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne törődj vele, nem jelentenek semmit. Viszont abban valahol hiszek, hogy vannak önbeteljesítő gondolatok, pl én vizsga előtt néha teljesen bepánikolok, akkor is ha ától cettig tudom a cumót, és addig tuningolom magam a hülyeséggel, hogy ki is vágnak. De sok más esetben is megfigyeltem már ezt. De biztos nem a szemviszketés, meg a gyűrű eltörése fogja ezt jelenteni.
2008. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Foglald el magad valmivel,és ne gondolj rá.
2008. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Szerintem ne adj túl sokat a babonákra. Ha szeretitek és megértitek egymást, akkor akkor is minden rendben lesz ha egy úthenger megy át a gyűrűdön. Ha pedig nem, akkor a világ legerősebb gyűrűje is lehet, akkor sem segít.

Ha a szemed viszketése nem múlik menj el orvoshoz, ilyen csúnya őszi időben könnyen összeszed az ember egy kötőhártya gyulladást.

Ne aggodalmaskodj ilyenek miatt...

2008. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
Én egy régi barátomnak vettem egyszer egy ezüst gyűrűt. Hat évet voltunk együtt, és amikor kezdett romlani a dolog, a gyűrű eltört. Aztán szétmentünk. nem a gyűrű miatt, nyilván, de az jelzés volt. Még voltak az életemben ilyen ékszeres jelzések. Szerintem inkább azon gondolkodj, hogy minden oké-e köztetek, de őszintén. Ha igen, semmi pánik. Hívd fel a párod a sztorival, és a hangján fogod érezni, hogy minden rendben.
2008. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ=) ELmondtam neki mi történt mondta nem baj kapok másikat helyette...de az akkor se elesz már olyan:S És sajnbos egymás után 2 nap össze is vesztünk:S de azota lekopogjam minden rendben:)
2008. okt. 29. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyeneken rágódsz és még hiszel is benne, hogy történhet valami, akkor tényleg ne számíts semmi jóra, de ha próbálod elfelejteni ezeket a babonás hülyeségeket és nem figyelsz rájuk, akkor nem fog semmi baj se történni, ezek csak véletlen egybe esések.
2008. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!