Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » NÉPTÁNCOSOK! Torokhangon éneklés?

Dodiegenet kérdése:

NÉPTÁNCOSOK! Torokhangon éneklés?

Figyelt kérdés
néptáncosok, fiúk - lányok. torok hangon hogyan énekeltek? mivel változik meg a hangotok? hogyan tanuljam meg ezt a módszert?

#ének #néptánc #torokhang #néptáncos ének
2018. okt. 20. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tanultam meg, hogy kedden és csütörtökön volt népzene óra (egy óra), énekelnem kellett népdalokat és a tanár meg járkált körbe, és mondta, hogy most melyik dalt énekeljem. Kb. a tizedik óra után egyszer csak kijött a dal torokhangon. De nem számítottam különösebben tehetségesnek, nem volt erős, egyedi a hangom, viszont legalább tényleg torokhang volt és tiszta. Elsőre nem sikerült, volt akinek igen, alapból.
2018. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de ezt hogyan kell kihozni? folyamatosan népdalokat éneklünk, de nincsen semmi változás a hangban. esetleg valami technika vagy máshogy kell szavakat ejteni?
2018. okt. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!