Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Somogy megyében (Kaposvár)...

Somogy megyében (Kaposvár) miért olyan furcsák az emberek?

Figyelt kérdés

Van ott rokonuk, és azt figyeltem meg, hogy nagyon furcsák ott az emberek. Olyan rátarti, kivagyiak.

Vagy pl mindenki mindenhol, nemtől, kortól függetlenül adidas melegítőben jár. Pl karácsonykor is, mi szépen felöltöztünk, rokonok meg melegítőben.

Ja és kifejezetten erre a vidékre jellemző ez, mert Debrecenben élő rokonok tök mások.


2018. dec. 24. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ismerkedem ezen règiô 1-2emberèvel, ès hasonlôságot vèlek felfedezni szabolcs megyeiekkel. Vagy susogôs melegîtős style befigyel, vagy ez a kőgazdag-újgazdag stîlus. Minden esetre aki nem figyel, azt le tudják lejmolni...
2018. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Mert nekünk van az országból a legjobb polgármesterünk, ha bárhol meghallják a nevét alap a tisztelet.
2018. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:O Tényleg? Mindenki?
2018. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kaposi sz@r kóma miatt.
2019. jan. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Senki nem jár melegítőben az egész családomból, undorodunk tőle. Max. a párom jár ki mackónaciban fát hordani meg autót szerelni, hogy ne koszolja össze a normális nadrágjait. Én ezt a melegítőmániát évekkel ezelőtt láttam csak a kisebbség hímnemű tagjain meg a focista középiskolásokon.
2019. febr. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tim Ravel válasza:
Sziasztok, külföldön élek,de Kaposvár rol való , és igaz amit a kérdező írt, nekem is feltűnt ez már, hogy furcsak az emberek ott! Nekem úgy jött le mintha valami agyi hipnózis alatt lennének az ottani emberek!
2019. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!