Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szóltál már olyannak, aki túl...

Szóltál már olyannak, aki túl hangosan mobilozott vagy hallgatott zenét?

Figyelt kérdés

Elképesztő egyébkénmt, mikor 7-en ülünk csöndben a vonatfülkében, valaki meg elkezd fennhangon magánéleti beszélgetést folytatni a szétdobált ruhákról, miért nem jössz elém és pattanás nőtt a nyelvemre - szerűen.


Valaki ma banki szolgáltatás felől érdeklődött, és a néma kocsiban harsányan vitatkozott az alkalmazottal (persze telefonon).


Illetve úgy hallgatnak rádiót, zenét manapság sokan, hogy gyakorlatilag én is mindent hallok.


2010. júl. 12. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell az életembe a feszűtség... a viták. Az ilyeneknek úgyis nagy a szájúk, és nem tudnék vele szót érteni... Ahogy a kedvenc közmondásom mondja: "Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz az Ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal"
2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én bizony ha idegesít, főleg tömegközlekedésben odaszoktam szólni.. patkány viselkedés egy TÖMEGközlekedési járművön zenét hallgatni, kivéve ha nem kérdeztél meg mindenkit, hogy nem zavarja őket. De ilyen nem történik :)
2010. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek az emberek annyira bunkók! Hiába is mondanál nekik bármit. Gondolj bele, ha felfogná, milyen bunkón viselkedik, eleve nem ordítozna a mobilján. Attól, hogy valaki közle vele még nem fog rájönni sajnos.

Kár, mert ha a legtöbb ember szólna, előbb-utóbb rájönnének, hogy gáz a viselkedésük.

Szerintem ezt a környezetükből hozzák az emberek. Ott tanulják el, hogy mondjuk 2 szobán átüvöltve beszélgetnek és ez nekik természetes. Bezzeg ha más csinálja, feltűnik nekik.

2010. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, szóltam már ilyen bunkó embereknek. A kishúgomat kísértem az orvoshoz, szerencsére közel van hozzánk a rendelő, így át tudtunk sétálni; ettől független szegénynek láza volt, elég rosszul érezte magát. Egyszercsak nem messze tőlünk egy nagydarab, nem idén barnult úriember (hogy szépen fejezzem ki magamat) elkezdi bömböltetni a telefonon a zenét, a viszhangos (!) rendelőben. Muszáj voltam rászólni, miután rajtam kívül mindenki más csak fejeket volt képes vágni. Bevallom, kicsit tartottam tőle hogy hozzám vágja a padon vagy szimplán megüt (amilyen szimpatikus volt...), de szerencsére nem volt gond.

21/L

2010. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szólni kell nekik, mert különben méginkább csak nyeregben érzik magukat. Én simán rájuk szólok... Mondjuk azokra én sem szoktam rászólni, akik a 6 gyerekkel ülnek a kocsiban és mindegyik gyerek kiabál, sír, hangosan kérdezget a szülőktől... ez esetben nem tudom mi a teendő, mert nem az én dolgom megnevelni azt a gyereket. De nagyon tudnak ők is idegesíteni.
2010. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!