Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nincsenek bevásárlóközpo...

Miért nincsenek bevásárlóközpontok, áruházak kivégzőeszközökről elnevezve, pl. Akasztófa Plaza, Hóhérbárd Center, Csonttörő Kerék Bevásárlóközpont?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről a Fallout 3-4 jutott eszembe :DD

Na, szerinted miért nincsenek? Ez azért nem olyan nehéz kérdés :)

2019. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De pl. ahol valami nevezetesebb kivégzés történt, mondjuk ha a Vérmezőn nyílna valami, az simán lehetne mondjuk Nyakazó Étterem vagy Zach Jakab söröző (ő volt az egyik hóhér a Martinovitsék kivégzésén).
2019. aug. 27. 07:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne betegségekről is, mondjuk Heresérv diszkont, Hólyaghurut söröző, Hüvelygomba étterem...
2019. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is rossz! Nem is rossz! Csak hát gyávák a névadók.
2019. aug. 27. 07:23
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért csak H betűs betegség jó? Mondjuk van még, pl. Herpesz Áruház, Hipertónia Presszó, Hepatitisz B élelmiszerbolt.
2019. aug. 27. 07:27
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Lucifer 666 étterem pl. van 😄
2019. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pestisjárvány Álltalános Iskola, Vietnámi Hadirokkantak Tornász Egyesület, Megvakított Boszorkányok Céllövő Klub, Akasztott Politikusok Művelődési Ház.

Ó, de sok jó ötletem van még!

2019. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
!
2019. aug. 27. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen kellemetlen dolgokról elnevezni? PL lett mégegy Titanic-os film, és egy filmkritikus meg pl azt monda, hogy hogy így nevezték el a hajót, azzal kihívták maguk ellen a sorsot. Meg pl szal amik rossz érzést keltenek az emberben, arról minek? Inkább valami hívogató az jobban bejöhet szerintem. Meg azért az akasztófáról elsőre az embernek meg ezekről nem valami kellemes dolog, hanem mondjuk pl valami brutális dolgok jutnak az eszébe. Ilyen morbid. Szóval inkább nem kéne ilyet. Szal sokkal jobban elnyeri valakinek a tetszését, hogyha valami cuki, vagy olyan menőn hangzatos neve van, nem pedig pl ijesztő. Lehet, hogy ettől emberek megijednének,és még közfelháborodást is váltana ki, hogy azonnal cseréljék le, szóval semmi értelme ezekről elnevezni szerintem. Ez nem menő szó, ez taszíto sajnos:S:S::S
2019. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán vásárolnék a Hepatitis B-ben :D
2019. aug. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!