Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kakálás után ti mennyi papírt...

Kakálás után ti mennyi papírt használtok hogy tisztára törőljétek a popsitokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Pont amennyi szükséges. Se többet, se kevesebbet.
2019. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Illetve még szeretném tudni hogy ez országonként változik-e. Például az amerikai életmódot mindenki a pazarlással (is) asszociálja, ebből kiíndúlva merészség lenne vajon azt gondolni, hogy egy átlag amerikai állampolgár több klotyópapírt használ mint egy ugandai?
2019. okt. 28. 12:54
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat kedves 1-es, de megkérhetlek hogy legyél egy kicsit konkrétabb? Hány centit tekersz le egy törlésre, és hányszor törőlsz hogy elérd a kívánt eredményt?
2019. okt. 28. 12:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nem kaphatsz konkrétabb választ, mert ezt nem valami előírás szerint csinálják az emberek. Törölnek egyet, ha még nem végeztek, törölnek még egyet, és így tovább.
2019. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit kell + 1

A biztonság kedvéért még rátörlök mégegyszer miután már semmi nincs a papíron.

2019. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megteszem neked. Felírtam egy cetlire és felragasztottam a hűtőre hogy majd ne felejtsem el.
2019. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ az állgtól. Ugye ha pld kemeny nem karcol akkor keves papirral is megoldható. De ha híg es szetkenődik a 2 farkpofa közt, es csak törlöd, törlöd meg törlöd de eredménytelenül akkor oda egy tekercs is néha kevés. Itthon kevesebből megoldom mivel ráülök a wc -re, melóba meg nyilvan nem ülök rá igy körülmenyesebb a tisztitasa is.
2019. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szavakban nem tudom kifejezni hogy mennyire hálás vagyok, kedves 7-es számú válaszoló!

Amennyiben van rá mód valamilyen vizuális formában is megtudnád örökíteni számomra a folyamatot, valamint feltőlteni egy nyilvános kép/videómegosztó portálra?

Természtesen csakis tudományos ismeretszerzés céljából.

2019. okt. 28. 13:58
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát Te nagyon hülye vagy, jó értelemben!
2019. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Te normális vagy? Erre gerjedsz?
2019. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!