Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak a szomszédommal?...

Mit csináljak a szomszédommal? Két éve lakunk kertes házban, most hatodszor jelent fel, most éppen azért, mert madáretetőket raktam ki, ezáltal idecsalom a madarakat (ami igaz, ezért raktam ki) és teleszarják a teraszát (ez nem igaz)

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha mar 6-szor jelent fel teged a szomszedod, akkor gondolom nem olyan nagyon nagy dolgokert jelent fel. Hiszen egy komolyabb feljelenetesert mar az elso alkalommal is fizethetnel, nem is keveset.

Sajnos vannak rossz indulatu, irigy, gonosz emberek, akik sajnos meg a semmibol is kitalalnak valami butasagot. Gondolom a szomszedod unatkozik, es ezert teszi ezt. Hat ne foglalkozz vele! Koszonj neki jo nagyokat, azert is, had egye a fene, aztan ra se rants, mit lehet az ilyen idiotakkal tenni???

2008. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

minket azé jelentettek fel mert höszigeteltük a házat és az a hungarocell ami felmegy a falra az átlóg az ő portájára tehát az 5cm vastagságú hungarocell az ő portáának a méretét csökkenti

nem normális! én is ónagyokat köszönök neki had egye a fene

2008. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én legszívesebben nagyon elverném, de még csak két éve lakunk itt, talán majd később.

Nem értem meg, hogy élheti ki egy ember ebben magát, hogy feljelentgeti a szomszédját?

És mindez a cinkék, a rigók, és a zöldikék miatt!

(mocskos állat, úgyis elkapom egyszer!!)

2008. nov. 17. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, egyszer az én idióta szomszédom rámfogta, hogy a macskáim kibontották a drótkerítését, utána pedig hogy lepisilik a háza falát, ami ezért majd összedől. Igen, bosszantó, de nem tudsz mit csinálni, csak tűrni, max te is feljelented vmi hülyeség miatt. Ha elvered , feljelent testi sértésért, és te húzod a rövidebbet. Szerintem valami bosszantó hülyeség miat jelentsd fel. Vagy pl feljelentheted hitelrontás miatt. Ez mondjuk igaz is volna
2008. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És a marhájának nem tűnik fel, hogy falhassa a fájáról az ómát + a kőtét, mert nincs pondró rajta. Az etető nem az ő birtokán van, madár meg amúgy is ott rondít ahol jólesik neki.
2008. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az!!!

(úgyis elverem egyszer)

2008. nov. 17. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NE verd el:)) bár úgy tűnik, nagyon viszket a tenyeredet miatta - mert akkor jogosan jelentene fel:))

Amúgy meg nyalja ki!!!! A madarak etetése nemhogy nem bűn, hanem szép, humánus dolog, én is éppen most gondolkozom, hogy milyen etetőt rakjak ki télire.

Ha őt ezzel fel lehet bosszantani, akkor egy igazi rosszindulatú szemétláda lehet!!

Egyszer az egyik ismerősünknek a lépcsőházban egy EMBER szart a lábtörlőjére egyébként, szerintem azért, mert hasonló mocsok lehetett, mint a te szomszédod, belekötött mindenkibe. Mi meg szétröhögtük az agyunkat, amikor meghallottuk :)))

Szóval hagyd, hátha idegbajt kap a madárkáidtól, aztán elviszi a mentő.... Pussz!

2008. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A jogalap nélküli vádaskodás szankcionálható. Méghozzá egy számára igen fontos dolog megvonásával:

Már hatszor tett bejelentést, gondolom egyszer sem eredménnyel. Ez már megalapozza azt a vádat, hogy jogtalanul vádol. A szomszéd szavahihetősége dönthető meg az eljáró szervek előtt, ezzel elérhető az, hogy a bejelentését csak akkor fogadják el, ha valaki más is tanúsítja, alátámasztja. Emellett a hamis vád akár büntetőjogi tétel is lehet. Igen rosszul jöhet ki belőle. Ha más nem, nem vagyoni kártérítést kell fizettetni vele, és új madáretetőket kirakatni. :)


Én azért ellőném azt a poént, amit anno már kiveséztek, hogy ugyan ám tudja-e kend, hogy magáná' szarik az a rigó, de nekem fütyül? :P

2008. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Jó tanácsokat adtak a többiek, szerintem se foglalkozz vele. Ha ennyiszer tett feljelentést már az ottani rendőrök ( vagy kik nézik ezt...) is látják, hogy csak nem bír magával. Vagy jelentsd fel te is, pl. hitelrontásért.

De ha békét akarsz menj át hozzá (így karácsony előtt) egy tál finom süteménnyel és beszélgess el vele, lehet csak azért jelent fel mert magányos és nincs kivel beszélgetnie és nem tudja mit kezdjen magával. Hátha kibékültök, tudom hülyeség meg inkább megvernéd - én is így voltam. de érdemes egy próbát tenni, hátha rendeződik a helyzet. Nekem is muszáj volt kibékülni az emberekkel, mert képesek lettek volna megmérgezni a cicáimat, ne adja isten! :( vannak ilyen emberek.

2008. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van kocsija, egy szép meleg nyári napon bekenném a szélvédőjét egy kocka margarinnal,persze nem otthon..

Meg ilyen kis kedvességeket csinálnék.

Hogy legyen másra is gondja.

2021. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!