Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Telefonálásnál hány csörgést...

Telefonálásnál hány csörgést kell várnom, ha én vagyok a hívó, és ha engem hívnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én vagyok a hívó, attól függ. Ha nagyon sürgősen akarok az illetővel beszélni, addig csörgetem, ameddig lehet. Ha nem sürgős 6-8 csörgést várok. Ha engem hívnak kb 3 csörgést várok, nem akarom a hívót megvárakoztatni.
2010. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha én vagyok í hívó, akkor általában addig csörgetem, míg fel nem veszik, vagy ha nem veszik fel, akkor megszakítja a teló.

Ha engem hívnak,akkor felveszem, amint odaérek a telómhoz.

2010. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 24. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, mint az utolsó: ha én hívok, akkor addig, amíg megszakad a vonal, ha engem hívnak, akkor akkor veszem fel, amikor odaérek.
2010. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha engem hívnak, akkor amint megtalálom a telómat (ami elég gyakran sok időt vesz igénybe)

ha én hívok akkor olyan 20 másodpercnél nem többet, mert szerintem olyan zavaró amikor valaki vonalmegszakadásig csörget és nem tudok épp odamenni a telóhoz mert fürdök vagy épp főzök és koszos a kezem vagy aludnék és azt várom hogy tegye már le:D

úgyis visszahívok mindenkit tudhatnák...

2010. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, én ezzel pont nem így vagyok :) Engem az bosszant, ha máshol vagyok és csöng, csöng, én meg futok, futok, de mire odaérek eláll, az olyan kudarc :D
2010. júl. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg ha te vagy a hívó, úgy illik, hogy 3 csörgést vársz.
2010. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!