Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bosszantottad már valamilyen...

Bosszantottad már valamilyen módon a szomszédodat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozom vele és próbál belémkötni, csak kiröhögöm, és elmegyek mellette. Ettől kikészülnek az idióták.

Ha dübögni kezd (mert meghallja, hogy hazajöttünk), "véletlenül" leejt dolgokat-valamikor 10percenként valami nehezet, csörgőt- bekapcsolom a mélynyomót, aztán muzsika.

2010. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt csinalom, amit az első leírt. Bár minap lakást kerestem és megláttam a szomszéd lakáshírdetését, szörnyen fotózott, igénytelen szobabelsőkkel, kupleráj kb.

Szerintem kinyomtatom a képeket, majd kiragasztom a házban, parkolónál, környéken és ráírom, hogy PUTRI.

2010. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi is hallgatjuk a dübörgésüket, már annyira útálom őket. A konyhájukban is direkt húzkodják a székeket garantálom. Szerintem sokszor direkt csinálják ezeket a zajokat, volt hogy fél óráig fel-alá mászkált a szobában, hogy dübörögött egyfolytában, ugyan mi dolga lehetett oda-vissza. Beteg emberek.

De az alattam lakót is hallom, így sajnos én is beálltam a sorba. Ha így hallatszik minden felfelé és lefelé, akkor én is adok az érzésnek.

Annyira tahók, sokszor rossz érzésem van, hogy én is azt csinálom, amit ők, de nem fogom tűrni sem. Állítólag itt ez a stílus.

2010. júl. 24. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:

DE amúgy nem értem, miért nem lehet emelni a széket? Ja, ez a felső szomszéd is ezt csinálja, valamelyik nap egy délelőttöt töltött azzal, hogy a szobája egyik sarkából a másikba húzogatta a széket, indulatosan. Az a baj, ha meg felkopogsz partfissal, direkt tovább csinálja, erősebben.

Ja, hát vissza kell adni, igazad van, máshogy nem fogjak fel mi az ábra.

2010. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi családiházban lakunk, ennek ellenére egy állatgyűlölő nő a szomszédunk, és eléggé csípi a szemét, hogy van 1 kutyánk és 3 macskánk, ezért már többször próbálta megmérgezni az állatainkat (sajnos néha sikerült is), egyszer pedig egy borítékban bedobta a kertjéből kiásott macskakakit... visszaadni csak annyit tudok, hogy van egy törpenyulam a 4 fal között, akit nem tud bántani, sajnos ennél többet nem lehet tenni. Bár sztem elég baj az neki, hogy ennyire nem tud részesülni abból a szeretetből amit egy állat adni tud.
2010. júl. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem bosszantottam, viszont ők bosszantanak engem állandóan.
2010. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy téged mi zavar a legjobban, kedves utolsó válaszoló?
2010. júl. 29. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eleged van a szomszédból,nem az az egyetlen megoldás,hogy a saját fegyverével vágsz vissza.Úgy csak még jobban fogja csinálni,mert tudja,hogy titeket zavar.Ha mond valami kötekedőt,hangosan röhögd ki,vagy hagyd ott.Dübörgésre nem tudok mit ajánlani...
2010. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!