Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyugat-Európában rosszabbak a...

Nyugat-Európában rosszabbak a gyerekek mint Magyarországon? Németországban vagy Angliában rosszabbak?

Figyelt kérdés
Pl Angliával kapcsolatban volt egy ilyen kérdés és a válaszolók egyöntetűen azt válaszolták hogy igen. Viszont az Amerikaiakat még rosszabbnak mondták Angliánál is. De pl Németországban vagy Franciaországban esetleg Skandináviáv országokban?Franciaországban vagy Németországban a rosszabbak?

2020. ápr. 10. 15:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hol írtam Asszociális? Csak antiszociálist írtam.
2020. ápr. 11. 23:44
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen, ez érdekelne, hogy jól használtad-e a kifejezést...

Mit értesz alatta?

2020. ápr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szociológusok foglalkoznak a témával objektíven. Viszont maximum egy nagyközönségnek szánt ismeretterjesző műben írják le azt, hogy rossz gyerek. Ja meg, mint nevelői beszámolót.


Amúgy viszont nem a neveletlen, de a rossz gyerek az egészséges gyerek. Ötven+ éve, ha a gyerekek, összeragasztózták a tanár székét, és az bele ragadt. Lehet annyi körmöst kaptak hogy úgy érezték le esik az ukkuk, vagy lilára verték a hátsójukat vonalzóval. De nem csapták ki őket a suliból. Tanulták a kereteket, azzal hogy néha/sokszor felrugták.


Amúgy UK-ben sokkal inkább befolyásoló tényező a gyerek nevelésben a szülők társadalmi osztálya. A munkások gyerekei elég vásott kölykök.

2020. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
beleragadt*
2020. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ujjuk*
2020. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagy-Britanniáról tudok írni. Ott egy átlagos középsuliban olyan viszonyok uralkodnak, mint nálunk egy rosszabb szakiskolában, és az általános iskolában is mindennapos, hogy a gyerek pl.megüti a tanárát. Jártak kint a gyerekeim suliba, láttam.

Viszont a drága magániskolák nem engedik az ilyesmit, ott komoly tanulás van és fegyelem. Viszont annyira sokba kerülnek, amit két átlagos fizetésből lehetetlen finanszírozni.

Mondjuk a felső osztály tagjai is képesek minősíthetetlenül viselkedni, de az a különbség, hogy ők legalább disztingválnak.

2020. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

#16 A tanárokat azóta ütik meg, mióta létezik ez a szakma. Csak régen nem csináltak nyílvános ügyet belőle. Zugló közepi általános iskolában, a nyolcvanas években, a techika tanárnak reflexből visszaadtam, az indokolatlan pofont. A félosztály azon része tudott róla, aki látta és a tanár. Ha alapból nem hülye a tanár, egy pofonért akkor kicsaptak volna. De azt sem tették volna nyílvánossá, hogy miért.


Amúgy a lábammal a földön heverő vakolatot söpörtem a pincében vízes falhoz. A hülye tanár meg azt hitte, én rugtam le a vakolatot, és a "Mit csinálsz?" kérdéssel egyszerre, lekevert egy négyes magatartású gyereknek egy fülest. Ez voltam én.


Amit viszont felháborítobak tartottam, hogy a vén bolond énektanárt, csak poénból ütőtte meg rendszeresen a félosztály.

2020. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi számít rossznak? Aki ordít a társasház udvarán, vagy nem mersz neki szólni az utcán, ha eldobja a szemetet, nehogy megkéseljen? Esetleg, aki visítva borogatja le az árukat a boltban? De szerintem ilyen Magyarországon is van
2020. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kik allapitjak meg? A tanyermosasbol elok, akik gettoban berelnek?
2020. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A fehérek szerintem jobban viselkednek, de az arabok, bengáliak, pakisztániak rosszabbak mint nálunk a roma gyerekek.
2020. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!