Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rockerek, gótok, más szubkultú...

Rockerek, gótok, más szubkultúrát képviselők! Munkahelyen 1. mennyire (szívesen? ) fogod vissza magad? ,2. van/volt-e problémátok a megjelenésből?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le a nemedet, és hogy milyen jellegű munkahely, meg hogy mi képezte a konfliktus tárgyát, és hogyan oldottad meg!
2010. aug. 1. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen szolídabb ruha. Nem kockáztatnám ezért az esetleges atrocitásokat! Általában csak fizika munkt végeztem, ezért ott nem nagyon számított a megjelenés, de igyekeztem szolídabban. Lány vagyok.
2010. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dag ***** válasza:
61%

Nekem az egyik munkás pólóm az egy pokolgépes póló! Na meg a táskámon is van egy nagy Ossian felirat!

Tudják rólam hogy vérbeli rocker vagyok! Valamikor kaja szünetben még hangosan halgatom is a telomon a zenét!!

Nem nagyon fogom vissza magam, csak amenyire kell!

23 férfi vagyok!

2010. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem akinek munkahelye van, az már rég túl van ezeken a gyerekes "stílus"-okon (ahol mindenki tök egyforma, de egyik nagyobb egyéniségnek tartja magát mint a másik). Ezek inkább a középiskolás, max. főiskolás, egyetemista korosztályra jellemző dolgok. Amúgy engem nem zavarna, ha lenne így öltözködő kollegám, de szerintem semmi értelme felnőttkorban a zenei ízlést kimutatni a ruházatban. Nem ez a fő meghatározója valakinek. Amúgy én is rockzenét hallgatok még mindig, de ezt a stílusosdit soha nem tartottam fontosnak.
2010. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Párom 27 éves, dolgozik. Mivel olyan a munkája, informatikus, simán felveszi a zenekaros pólóit. Ez nem gyerekes, neki így jó, ez van kész, ezt szereti.

Nekem munkaruhám van, így egyszerű, szakácsnak tanulok.

De ha olyan helyen dolgoznék, akkor is maradna a fekete (több éve azt hordok, nem bírom a színes ruhákat, ez van), nőies, de semmi extra. Max. egy kis csipke, ami belefér.

2010. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim, aki tudományos segédmunkatársként dolgozott kutatóintézetben: na, ő simán zenekaros pólóban járkált melóhelyre is, nem szóltak érte. Még konferenciára is pólóban ment (oda nem zenekarosban, csak sima feketében).


Volt egy másik fiúismerősöm, az meg vegyészmérnökként végzett, ő is zenekaros pólóban járt dolgozni, rajta volt a fehér munkaköpeny, nemigen foglalkozott senki azzal, hogy mi van alatta. :)


Szóval melója válogatja, nyilván egy jogásztól pl. nem vennék jó néven, ha metálpólóban flangálna. A tanár határeset, nekem volt gimiben olyan tanárom, aki rammsteinos pólóban járt.

2010. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!