Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a neve annak a jelenségnek,...

Mi a neve annak a jelenségnek, amikor az ember imád megbotránkoztatni másokat?

Figyelt kérdés
Régebben kifejezetten élveztem hangosakat fingani és böfögni mások előtt. Obszcén trágár szavakat használni és koprofil erotikus képeket küldeni, linkelgetni. Ilyenekkel példálózni stb. Aztán később átértékeltem és rájöttem: bunkóság, ráadásul betegesen hathat, és leszoktam róla. De tudom, hogy van ennek neve is.
2010. aug. 2. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
polgárpukkasztás?
2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Feltűnési viszketegségnek.


Bár jobb dolgokat is választhattál volna. Kulturáltabbakat. Igaz, azt sokan nem is értik, de ez semmit nem von le értékéből.

2010. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mókamester. De a rosszabbik fajta :D


Egyébként sokkal jobb, mint trollkodni, minden szempontból :D

2010. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik haverom szerint "feltűnési viszketekség mánia" :D
2010. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit jelent az h trollkodni?:O
2010. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

A "trollkodás" hasonlót jelent, de olyankor megbotránkoztatás helyett inkább az idegesítésre utazik az ember, ami nem ugyanaz.


A feltűnési viszketegség nem ezt jelenti, mert bármennyire is szeretnétek, az ilyen nem mindig azért csinálja a balhét, hogy figyeljenek rá, hanem mert az átlagember igenis viccesen (szánalmasan, stb) reagál a műsorára.

2010. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!