Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az érdekelne, hogyan buliznak...

Az érdekelne, hogyan buliznak a cserkészek?

Figyelt kérdés
Milyen náluk az igazán ütős buli?
2010. aug. 3. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanúgy mint a többi ember, csak éppen nem isszák holt részegre magukat. Szóval nem cserkészruhában trappolnak be a discoba (már ha afféle buliról van szó) meg miegymás. Na persze és az esetleges üvegezés is a normális erkölcsi szinten belül folyik.. Remélem segítettem! :D
2010. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Városunkban voltak cserkészek. Én csak nagyon felületesen ismertem őket, de az a hír járta, hogy ittak, mint a kefekötő. (Nem tudom, hogy ez mennyire igaz.)
2010. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem ugyanúgy buliznak, talán egy kicsit tényleg visszafogottabban, de nem unalmasak.. :D

Osztálytársam (lány) cserkész, és tud ő is bulizni.

Igaz az ivást nem nagyon szokta túlzásba vinni -tudtommal- de ez szerintem abból adódik, h igen vallásos.

2010. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!