Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyakran köszönnek csókolommal,...

Gyakran köszönnek csókolommal, pedig fiú vagyok, mi okból?

Figyelt kérdés

Eddig ez a héten a harmadik, első a boltban volt amikor egy idős pénztáros bácsi köszönt úgy, hogy "csókolom" majd faluba voltam ahol kerestem egy bontóst, ott aki eligazított is csókolommal köszönt.

Ma láttam egy lajtoskocsit és félelmembe megállítottam és kérdeztem, hogy " hol nincs víz?" Mondta, hogy van mindenhol csak boltba jött, és úgy köszönt el, hogy csókolom.


Kövér vagyok, és 22 éves, de olyan 16-17 évesnek nézek ki. Mindig leborotválom a pofám mert zavar a szőr. És nincsenek travi hajlamaim én az az ember vagyok aki boldog mert állva is pisilhat.



2020. júl. 28. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Biztosan azért, mert megcsókolnának.

A traviságnak egyébként semmi köze ahhoz, hogy ki hogyan pisilne. Amire gondolsz a transzszexualitás. A traviság lényegében női ruhák, extrém divatos/kirívó ruhák viselésével jár együtt.

2020. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak kisgyerekek szoktak csókolómmal köszönni, de az is elég bizarr. :D
2020. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, én nőknek sem köszönök így.
2020. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

A gyerekek köszönnek csókolommal meg az öregeknek köszönünk csókolommal

De ez a "csókolomozás" egy rég kiment téma már a divatból

A 19-ik meg a 20 században köszöntek így a nőknek a férfiak, hogy "kezét csókolom" meg "csókolom"

Ma már a "jó reggelt-jónapot-jó estét kívánok" megszólitás és köszönés jár a nőknek is

Faluhelyen szokás ez, hogy még mindig így köszönnek a parasztok minden nőnek, hogy "csókolom"

2020. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
* 20-ik század első felében
2020. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, de én fiú vagyok.
2020. júl. 28. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Lánynak nézel ki, az öregek meg rosszul látnak. Férfi kollégámnak is köszöntek már csókolommal, alig bírtam ki nevetés nélkül, copfja van :D
2020. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!