Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Furán néznének rám, ha nem...

Furán néznének rám, ha nem nyomtatnám ki az online buszjegyet, hanem csak a telefon képernyőn mutatnám meg?

Figyelt kérdés

Illik e? Szabad e? Elfogadják? Aki rutinos buszozó, kérem, ne nézzen idiótának. Leginkább vonattal járok, de a vonatjegyen QR kód is van, amit a kalauz "becsipogtat" és minden rendben. Sosem nyomtatom ki, csak odatartom a telefonképernyőt.


Buszjegyet viszont először vettem online és ezen nincs QR kód. Kicsit hideg zuhanyként ért, hogy nincs és talán ezért ezt ki kéne nyomtatnom. (nincs nyomtatóm és semmi kedvem még egy papírboltba is elmenni utazás előtt.)



2020. aug. 20. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmunk sincs, hogy milyen buszjegyről beszélsz. Pontosíts. Simple appban vásárolok buszjegyet volánra és BKK-ra is. Ott nyilván nem kell és nem is lehet kinyomtatni (még képernyő fotót sem tudsz készíteni eleve).
2020. aug. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem használtam appot. A volanbusz.hu-n vettem és az e-mail címemre kaptam meg pdf-ben.
2020. aug. 20. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!