Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúként hogyan szokás elköszön...

Fiúként hogyan szokás elköszönni egy újonnan megismert lánytól?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztunk egy lány unokatestvéremmel, aki hozta két barátnőjét, és amikor elköszöntünk, én csak annyit mondtam, hogy "Sziasztok", de rendkívül rosszul éreztem magamat, mert ez olyan "semmilyen". Szóval ilyenkor szokás megölelni őket? Vagy mit kell csinálni? Illetve ti mit szóltok, ha megismertek egy random nem túl helyes fiút, aki aztán megölel titeket? Nem furcsa?

16/F



2020. aug. 25. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy neked jól esik. Bár sokszor azért jobb, ha mindenkinek jó.
2020. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Ehhez a problémához képest egy aszteroida becsapódás kutyafüle. A sziasztok teljesen korrekt, de ha jól esik, és ők sem tiltakoznak, legközelebb adhatsz búcsú koncertet is pl balalajkán, vagy ukulelén.
2020. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!