Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Letesztelnétek a legjobb...

Letesztelnétek a legjobb barátnőtöket egy csalódás után? Szokás ez? Sok kommentet! 😔

Figyelt kérdés
6 éve legjobb barátnőm. Tudom, ez semmit nem jelent. Összekaptunk, kiderült, hogy több dologban nem értett velem egyet de nem szólt és én sokáig abban a hitben éltem hogy minden klassz. Majd megmondta hogy neki elege van mert nem ért velem egyet több mindenben. Váratlanul ért, lényegében átvert több hónapon keresztül így már nem igazán tudok megbízni benne. Két hónapja nem hallottam felőle. Ha tudnám, hogy hiányzom neki, én újra vevő lennék erre. De az is lehet hogy egyáltalán nem akar már a barátom lenni. Ezt kideríthetném egy teszttel kb 10% esély van rá hogy kiderül. Megtennétek? Sajnos tényleg nem tudok így most vaktában újra megbízni benne. Szemét dolog lenne ez tőlem? :(

2020. szept. 5. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
engedd el
2020. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Magamból kiindulva úgy megharagudnék, hogy többé nem állnék vele szóba. Mondjuk nekem hatalmas a büszkeségem és nagyon haragtartó vagyok, ami nem jó. Viszont ha így leráznak én tuti nem keresném, megvárnám amíg ő nyit feléd. (bár mondom nálam már elásná magát:D )
2020. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a férfi?


Együtt is éltetek 6 éven át - vagy hogyan kell a fentieket érteni?

2020. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem, barátnők vagyunk
2020. szept. 5. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy tesztelgetnem.
2020. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyire sunyi, alamuszi emberrel én nem terveznék többé semmit.
2020. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De miért vert át?

Azért hónapokon keresztül nem mondta meg, hogy máshogy gondolkodik?


Akkor vert volna át, ha lehuz pénzzel, vagy mindent kibeszél rólad, esetleg kiszinezve.


Nem fejlődött valamibe?

Olyanra gondolok jobb munkahely, leszokott a cigitol.

Mindegy miben, valamiben.


Az ilyen akkor szokott előfordulni, ha túlnő téged.

Szóval érted.


Igazából azt látom, megmondta a szemedbe, hogy máshogy gondolkodik lelépett, és te ezt nehezen viseled.

Inkább egy,egyenes.


Fogadd el, hogy mások vagytok, keress más barátot.

2020. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%

Miért tesztelnéd? Mit szeretnél? Ő nyitott lenne az újbóli kapcsolatfelvételre és a barátság folytatására?

Tudod, lehet, hogy azt a barátnőt keresnéd most is, akinek hosszú ideig mutatta magát. Egy illúziót.

De talán megkérdezheted tőle, miért érezte úgy, hogy hazudnia kell és nem mutathatja meg önmagát. Vagy miért nem becsült téged annyira, hogy őszinte legyen veled, miért áltatott? Talán elmondja, talán nem. Talán újra beindul a kapcsolatotok, talán tényleg megszakad.

Esetleg azt is megvizsgálhatod, te a saját viselkedéseddel (akarva vagy akaratlanul) gátoltad-e, hogy az lehessen, aki valójában, és hogy szabadon elmondhassa a véleményét.

Mindenesetre úgy tűnik, jó ideje már nem volt rendben a barátságotok, csupán a felszínen. Akármilyen oka is volt annak, hogy így alakult.


A tesztelés alatt egyébként mit értesz? Hogyan tudnád tesztelni?

Csak el ne felejtsd, ha ez a tesztelgetés - nem tudom, mit takar - kicsit olyan, mintha manipulálnád, "játszanál" vele. Nehogy még jobban ronts a kettőtök között lévő, amúgy is megtépázott bizalmi viszonyon.


Akárhogy is, ha nyitottak vagytok rá mindketten, érdemes átbeszélnetek, miért alakult így a barátságotok. Ha ő nem nyitott rá, sajnos azt is el kell fogadni, és feldolgozni a barátságotok megszakadását, és hogy talán nem is fog kiderülni, mi miatt romlott meg a viszonyotok.

2020. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!