Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, t1 hogy érzit3k...

Lányok, t1 hogy érzit3k magat0kat, ha elhív egy fiú a lakására, de ott rendetlenség van?

Figyelt kérdés
Például a fürdőszobában kupacban a koszos ruha vagy a szőnyegen látszik, hogy porszívózni kéne?
2020. dec. 19. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért így írtam ki a kérdést, mert nem kérdezhetek T/2-ben, különben kiírja az oldal, hogy nem csevegős oldal. (Nem azért, mert nem tudok írni.)
2020. dec. 19. 12:45
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én r0sszu1.
2020. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit kényelmetlenül.
2020. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem elég illúzióromboló látvány egy koszos szoba.
2020. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
engem személy szerint sosem zavart.
2020. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez férfi tulajdonság. Rá se ráncs
2020. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

„ Ez férfi tulajdonság. Rá se ráncs“


Ez igénytelen tulajdonság...

Hagyjuk már ezt a szexista baromságot.

2020. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Le vagy pontozva!
2020. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Engem zavarna.

Volt egy barátom, akik borzasztó nagy kupiban éltek ráadásul büdös fülledt kajaszag volt, mert alig szellőztettek. Nyáron egyszer egy rövid időra átugrottunk és addig mezítláb mászkáltam. Azalatt a pár perc alatt koszosabb lett a talpam, mintha az udvaron mászkáltam volna. Igaz a barátom ennyire nem volt kupis, de folyton azon gondolkodtam, hogy ebbe a lakásba biztos nem engedném be a kisgyerekem. Életveszélyes volt. Nem tudtam élvezni a közös ebédeket sem, mert az asztal felett egy ilyen szúnyog csapda lógott tele döglött bogárral. És a barátom testvére pedig undorító nagyokat böfögött. Mindig azt hittem hogy valami másik univerzumba kerültem véletlenül...

Azóta ez fontos szempont párválasztásnál.

2021. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!