Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Indiában hogyan esznek hagyomá...

Indiában hogyan esznek hagyományosan?

Figyelt kérdés
Európában kés-villa-kanál a megszokott, Ázsia nagy részén pálcikát használnak, de Indiában nem tudom, mit, erröl nem hallottam semmit.

2021. márc. 22. 09:17
 1/10 anonim válasza:
40%

Hát szerintem azt ami van, elég sokminden terem vagy tenyészik arrafelé. Pálcika az inkább kínai, de szerintem ételfüggő.

Jó a kérdés! :)

2021. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem azt kérdeztem, hogy mit esznek, hanem hogyan, mivel!
2021. márc. 22. 09:38
 3/10 anonim válasza:
34%
Bocs, de az oldal használói nem indiaiak. Őket kérdezd vagy nézz utána neten. Értelemszerű, nem? India az nem Kína. Azzal esznek ami van, főleg kanállal és villával. Meg a sok szegény kézzel.
2021. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fogtam a google - t és beírtam hogy india étkezési szokások. Sok sikert! :)
2021. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%
Hát nyilván lehetnek itt GYIK-en túristák, de ők max. ha láthatták, mivel esznek arrafelé, vagy néprajzosok tudják. De aki oda kimegy, az is azzal eszik, amivel akar. Indiai étterembe bemegy az ember és eligazítják, azt hiszem.
2021. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kézzel!
2021. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Aki erre nem képes, minek írogat!

Eddig EGY normális választ kaptam, cska az meg túl szükszavú, de legalább nem kötözködik.

2021. márc. 22. 10:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, itt olvashatsz róla többek között:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


"

Az indiaiak nem szívesen használnak evőeszközt, ez a szokás a déliekre különösen jellemző. Kizárólag kézzel, az ujjaik segítségével, (de mindig a jobb, vagyis a tisztának tartott kezükkel) esznek. Azt mondják, ez a fajta evés teszi számukra lehetővé, hogy érezzék az ételt, ami a dél-indiai szakácsművészetben épp oly fontos, mint másutt az étel aromája vagy külleme."+

2021. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
2021. márc. 22. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Evés után hangosan büfögnek, és még büszkék is rá.
2021. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!