Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én nem szeretem megenni...

Csak én nem szeretem megenni idős emberek fősztjét?

Figyelt kérdés
De tényleg. Ez onnan jött most az eszembe, hogy van itt egy lángosos ahol egy idős nő dolgozik. És így már nem is ennék onnan. De nagyszüleimnél sem eszek sose. Más is így van vele? Gondolom azért nem egyedi eset
2021. ápr. 18. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mamám szakács volt, mindig ő főzött ránk is és nagyon finom volt.
2021. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Én nagyon szeretem mamám főztjét, mindig örömmel megyek hozzá ha hív ebédelni. Sokkal tapasztaltabb mint én, ismer régi technikákat/ízeket, szóval jó dolgokat tanulok tőle.
2021. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

A főzés, mint általános szó, beleértve a sütést is, az pont az a hőkezelés, ami kinyuvasztja az élőlények, kórokozók jelentős részét...


Fiataloknak is lehetnek undorító szokásaik. Például egy ismerősöm mesélte, hogy épp fennakadt a lengőajtó, így látta, amint a felmosóvödörből kiemelte a kezét a konyhai segéderő, belemarkolt a krumpliba, rádobta egy tányérra, mellétett egy húst, odarakta az átadóra, majd folytatta a felmosást. Másik meg idegességében egyetemi vizsga előtt leöntötte kakaóval a cipőjét, bement a konyhára, hogy adjanak már valamit letörölni, odaadták neki a mosogatószivacsot, mellyel utána folytatták a mosogatást.

2021. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem kortól függ.
2021. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
15%
Valahogy nekem sem megy. Fóbia?
2021. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ráfanyalódtál a gyorsétkeztetések szemétjeire és most már nem tudsz visszaszokni. Menthetetlen vagy.
2021. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tepfal ***** válasza:
79%
Biztos nem csak te, de mindenképpen szokatlan. Ha persze idős és ezért már nem tud úgy odafigyelni a főzésre, a higiéniára, stb., akkor lehet ilyen, de ez fiatallal is így is van.
2021. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Csak te, nekem Mamim 90 fölötti, és még mindig nagyon finomakat főz.
2021. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
55%
Az én nagymamám 84 éves, nagyapám 87, de mindketten nagyon jól főznek, sütnek. A hagyományos ízvilágot használják, amit nagyon szeretek.
2021. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!