Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Osztálytársaknak illik adni...

Osztálytársaknak illik adni tablóképet?

Figyelt kérdés

Most végeztem gimiben, és lesz bankettünk. Az oké, hogy adok annak, aki kért tőlem, de a többieknek?

Van olyan, akivel a 4 év alatt egy szót se beszéltem, nem hiszem, hogy neki hiányozna a tablóképem, meg nem is rendeltem annyit, hogy jusson mindenkinek. Rendeljek még vagy nem lesz gáz, ha odamegyek “üres kézzel”?

És ilyenkor a kicsi képet vagy azt a normális méretűt (azt hiszem, 10x15ös) kell adni?



2021. máj. 28. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Magánügyed.
2021. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Annak "kell", akinek kifejezetten szeretnél.

Én kaptam kb. 5-t.

2021. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem kell, én pl. hülyét kaptam volna ha az osztálytársaim 90%-a akikkel nem voltam jóban rám akarta volna sózni a fotóját.. Miután elballagtunk soha többet nem fogjuk tartani a kapcsolatot és egyáltalán nem érnek annyit, hogy emlékezzek rájuk :D
2021. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell, szerintem bőven elég azoknak adni, akikkel kimondottan jóban voltál. Akivel nem voltatok barátok, annak nem hiszem, hogy kéne a te tablóképed. Nem tudom ez mindenhol szokás-e, de nálunk mindenki kapott egy A4-es méretű fotót a teljes tablóról, amin ugye mindenki rajta van és annak a hátulját aláírta az egész osztály.
2021. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is úgy volt, mint a 4. válaszadónál. Kaptunk mindannyian egyet az egészről, azon úgyis láttunk mindenkit.
2021. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
90%
Én is most vagyok végzős, én csak annak adtam, akitől viszont kaptam, illetve néhány alsóbb évesnek, akiket kedveltam.
2021. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én csak azoknak adtam,akik tőlem kértek,és én is csak tőlük kértem.Örültem,hogy a többit mégcsak képen sem látom.
2021. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
eleg azoknk, akikkel joban voltal, illetve akik kernek.
2021. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, akkor szerintem csak annak adok, aki kért.
2021. máj. 28. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy kell :)
2021. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!