Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapesten mások is sok...

Budapesten mások is sok nyilvános helyen (nem mosdó) pisáló embert lát?

Figyelt kérdés
Épp most a Borároson láttam egy faszi pöcsét mikor elővette és már pisált is.
2021. aug. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden parkban, éjszaka meg kapualjban, utcán.
2021. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Sok lányt is láttam már bokor szélén vagy játszótéren pisilni. Pasikat még többször.
2021. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd meg annak az elmúlt 10-20 évben lezajlott területrendezésnek, mely során minden zegzugosabb, bokrosabb területet "rendbetétel címén" szisztematikusan felnyírtak vagy kiirtottak a városban. Valószínűleg direkt olyan szándékkal, hogy a hajléktalanoknak ne legyen hol meghúzódnia se.


Bedugják odafenn a fejüket a homokba, mintha az embereknek nem kéne vizelnie. Pedig az emberek vizelni fognak, sokan terepen dolgoznak egész nap, vagy kirándulnók - nem otthon vannak, deszkázgató fiatalok vagy hajléktalanok, nem mindig áll rendelkezésre a közelben plázavécé, és az átlag magyar nem engedheti meg magának, hogy 3 óránként eltapsoljon 300 forintot egy pisilésre... Bár a legtöbb helyen még fizetős vécéhez is háromszor kéne átszállnod...


Mondjuk arra nincs mentség, ha valakiben annyi diszkréció sincs, hogy... Legalább fordulna valami olyan sarokba, ahonnan csak a hátát látják.

2021. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez nem létező jelenség, mert láttam ilyet én is, csak napközben nem olyan helyeken mozgok, ahol ez gyakori lenne... bulizni meg ritkán járok este, inkább színházba megyek meg kulturált helyeken koncertre, ott azért ritkább az ilyen viselkedés.
2021. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egész Bp egy nyilvános wc.

Nyáron sokat járok fel, és az egész utca húgyfoltos.

Köszönhető ez annak is, hogy nincs nyilvános wc.

Sokan nem is zavartatják magukat, volt olyan hogy velem szemben megállt elővette a brét és könnyített magán.

2021. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!