Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vagyunk egymással...

Miért vagyunk egymással szemben tisztességtelenek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Miért nem tiszteljük meg egymást?

Pl. egyesek, ha valakihez egy priváttal fordulnak, utána jön egy válasz, ami nekik nem kedvező, csak úgy lelépnek? Sőt! Olyan is van, hogy már találkozót is megbeszélnek, a másik meg elhallgat és még csak azt sem mondja, bocs, szia! Pedig ő volt az, aki kezdeményezte a beszélgetést!



2021. aug. 27. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Tiszteletet ne nagyon várj ma a világban,semmilyen téren.

Olvasd el más kategóriákban is,milyenek az emberek.Ott vágják át egymást, ahol csak tudják.

Nekem is volt, hogy párkapcsolatot szerettem volna, írtam privátot itt pár embernek és mindegyik " lebukott " már az első találkozás előtt azzal,hogy szexet akar csak.

Jó pár értelmes és szimpatikus levél után egyszer csak egy ilyen kérdés :" hol sz...hatlak el,ha talizunk"...

Ez elég kiábrándító tud lenni, de egy sorban azért megírtam,kösz nem erről volt szó.

Lehet, valaki ilyenbe botlottál. De sokan ide-oda ugrálnak csak, próbálkoznak mindenfelé, hátha bejön valami. Ismeretlen nincs tétje, ezt gondolják.

2021. aug. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nektek, Kérdező, és kedves 03:57-es, rossz tapasztalataitok vannak. Nekem jók.


Mi köztünk a különbség?

2021. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerinted mi a különbség?


Lehet, hogy neked több szerencséd van! Ki tudja?


Kedves 1-es! Tisztában vagyok vele, hogy milyen a világ... De ha erre csak ennyi a válasz, akkor miért nem értjük meg a homofóbiát, mondván, hisz ilyen a világ...


Éppen ezért lehetnénk egymással szemben tisztességesek!

2021. aug. 29. 04:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Látom, társaim nem nagyon merik vállalni - gondolom, lelkiismereti okból - a tényt!

DE TÉNYLEG ILYENEK VAGYUNK?

2021. okt. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!