Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Láttam ahogy egy roma férfi...

Láttam ahogy egy roma férfi verte a feleségét oda akartam menni segíteni neki de a barátom aki velem volt azt mondta ne menjek mert ez náluk hagyomány mi szerint ha megveri a feleségét annál jobban szereti. Tényleg van ilyen hagyományuk a romáknak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
" roma férfi verte a feleségét oda akartam menni segíteni neki " miért akartál segiteni? Nem verte elég alaposan szerinted?
2021. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd rajuk, mert a vegen teged is megvernek. Hagyomanynak hagyomany, de nem hinnem, hogy ez a szeretet valamifele kimutatasa, inkabb csak birtoklasi vagy. A ferfinek mindent szabad (kurv*zni pl.), a nonek meg kuss a neve.
2021. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Istenem!

Jobban szereti, ha megveri!? Inkább csak majd fél tőle. Fél a következő veréstől, ezért engedelmes "kutya" lesz. Ezt már sokszor leírták hozzáértők. Ez a fizikai, lelki terror. Nyílt utcán összeveri? Mit tehet vele otthon, ahol senki sem látja? Az nyomurultakat kéne bezárni néhány jól termett életfogytos közzé.

2021. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szögi Lajos 2. lett volna a te eseted, az egész "kiccsálád" ütött volna. Ha cigányokat látsz verekedni, menj szépen tovább inkább.
2021. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A nőnek akartam segíteni bocsánat ha félre érthetően írtam te biztos hibátlan vagy kedves első
2021. nov. 14. 21:19
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Első :D


Aki nőt ver nem roma, hanem cigány.

2021. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A nő verés alja cigányoknál szokás, ezért is próbálnak szabadulni az emberüktől. Normálisabbaktól tudom hogy elengedik a nőt másik hapsival, viszont soha nem mehet vissza már.


Én közöttük nőttem fel, nekik más az értékrend, velem egykorúaknak már 1-2 gyerek alap hozzáteszem a semmire, csak hát élnek a szülők így ki hozzák okosba a felnevelésüket.

Nem érdemes foglalkozni velük, mert a nőnek nem sokat teszel vele, viszont ha a csávót nem sikerül kifektetned ott helyben, könnyen lehet hogy neked kell majd segítség másoktól(amit nehezen tudok elképzelni) itt nálunk a parkolóknál fényes nappal szólalkoztak össze, és megelőzhető lett volna a késelés egy kiadós veréssel, mégis a másik agyon szúrta a srácot akit barátjának vélt évekig, senki nem mert beleavatkozni a legtöbb hogy mentőt hívtak...... ma meg megy a kakaskodás hogy jobb ha ki sem jön, még jó sokáig mert nem lesz hosszú élete arról gondoskodnának.

2021. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer én is láttam hasonlót, de eszembe nem jutott odamenni a saját jól felfogott érdekemben. Rasszista lennék? Fene tudja...
2021. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem nem rasszizmus. Rászolgáltak a jó hírnevükre. Ha nagy százalékuk integrálódott volna a társadalomba és rendes lenne, segítenénk ilyen esetben. De ahol kétszer is meggondolod hogy segíts-e, csak mert cigányok és nem akarsz esetleg te is meghalni, az régen rossz, és ez az ő hibájuk.
2021. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak el akartak csalni.
2021. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!