Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Faluban miért vált szokássá...

Faluban miért vált szokássá mindenkinek muszáj köszönni akit csak látsz az utcán ha ismered ha nem mig városban csak annak kell köszönni akit tényleg ismersz?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megszokas ...de nincs vele gond
2022. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Faluban se köszönünk idegeneknek, csak akiket minimum látásból ismerünk.
2022. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Faluban jellemzoen a helyiek mindenkit legalabb latasbol ismernek.
2022. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez az idegennel, ismeretlennel szembeni ellenérzés, tartózkodás leküzdésének első lépése, hiszen akinek köszönünk, az már nem idegen, nem kell tőle annyira tartani.
2022. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem szerintem sincs semmi baj ezzel a dologgal csak érdekelt mások mit gondolnak erről a témáról
2022. jan. 27. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
en falun nottem fel es ezt mindig is utaltam. mit koszongessek mindenkinek az utcan?? nem ismerem oket, kozom nincs hozzajuk. de utana meg mennek anyamekhoz hogy `jaj a gyerek milyen udvariatlan, tegnap se koszont`. mintha erdekelne
2022. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát na ez ilyen
2022. jan. 27. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Videken beltenyeszet van, mindenki hancurozik mindenkivel (titokban) ... eppen ezert jarja egy mondas: "koszonj mindenkinek fiam, sosem tudhatod ki az apad!?" - hat ezert koszon mindenki mindenkinek :)
2022. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
mielott barki lepontozza #8t, ez tenyleg igy van. 2022ben is kinezik azt aki nem tosgyokeres, es tipiusan egymas kozott hazasodnak. akiben van barmi potencial az egyetemre megy es soha vissza nem koltozik a faluba. a selejt marad es ott eli le az eletet
2022. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!