Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkosag csettintgetni a...

Bunkosag csettintgetni a pincernek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 12:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
egy elitt helyen ahol zsíros borravalókat adsz meg 1-2ezer Ft-ot fizetsz egy tál cornflake-sért ott nem bunkóság. De egy mezei étteremben tuti sértésnek veszik.
2010. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
*elit
2010. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol bunkóság, elvégre a pincér nem a kutyád! Ha valamit akarsz, akkor emeld fel a kezed kicsit, esetleg ints neki, de semmiféle hangjelzést (csettintgetés, poháral csörömpölés, stb) nem illik adni.
2010. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
igen, jó ízlésű ember intéssel jelez. a pincér, bár azért van ott, hogy kiszolgáljon nem a szolgád és nem is a kutyád. alapvető emberi tiszteletadás.
2010. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen!!
2010. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés, hogy merült fel az agyadban? Komolyan, egy-két ember olyan kérdéseket tud feltenni, hogy a hajam égnek áll tőle.

Hogy ennyi hülye rohangáljon szabadon az utcán? :-D

Otthon is csettintgetni szoktál? El tudom képzelni...

2010. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező? Te bunkóságnak tartod a csettintgetést?

Ha nem és te éppen egy pincérnek csettintgetsz akkor szerint bunkóság a pincér részéről ha az asztalodhoz megy és ad egy nyaklevest vagy esetleg eltöri az ujjaidat?

2010. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
14%
Sztem nem bunkóság, a pincér azért van, hogy kiszolgáljon, én is szoktam nekik csettintgetni. Amelyik egészséges személyiségű, az fel se veszi, lehet az ilyet félig-meddig viccesen is csinálni.
2010. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
A pincér azért van, hogy kiszolaljon, de nem azért, hogy ilyen bunkó módon viselkedjenek velük a vendégek. Az természetes, hogy nem szólnak, elvégre nekik van képzettségük az illem terén, de magukban igencsak lenézik az ilyen bunkó csettintgetö valakiket.
2010. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sokszor gondot okoz az éttermi élet.

feltett kézzel szoktam mondani, h "legyen szíves" de állítólag ezt sem illik. viszont azt meg én tartom pofátlanságnak, ha csak úgy odaintem magamhoz, mintha az inasom lenne...

sokkal jobban szeretek lepattant xar helyekre járni, ott hozzá vannak szokva az afféle csóró bunkókhoz, amilyen én vagyok :D

2010. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!