Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet kezdeni a közterület...

Mit lehet kezdeni a közterületre pisilő emberekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szokásává vált, hogy megállnak a házunk elött és mintha wc lenne ide pisilnek. Heti legalább 2 ember megáll itt. Ha szólunk neki max megrántja a vállát. Vicc hogy még csak nem is eldugott hely, a főút mellett vagyunk. Egyik irányba 500méterre másikba 2kmre benzinkút is van. Szépszó, kiirás hogy kamerával megfigyelt terület nem számít. Lehet valami mást is tenni?



2022. ápr. 7. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. A közterületet nem figyelheti kamera, tehát ott felvétel nem készülhet. Ha nincs felvétel, akkor nincs mi alapján feljelenteni az illetőt. Nagyszerű szabályozás, ugye?
2022. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mást sajnos nem tudsz, mint eltüntetni ott a növényeket. Laktam lakótelepen, egy idős hölgy gyönyörű kiskertet telepített a földszinti ablaka alá, innentől a közeli játszótérről minden gyereket oda hordtak pisilni, iszonyat szaga volt. Ami virág nem pusztult ki tőle, a néni azt se ültette vissza jövőre, mert nem pöcegödröt akart telepíteni, hanem kertet. This is why we can't have nice things
2022. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem azt mondom, hogy jó ez így. De gondolom nincs más opció. A legtöbb benzinkúton nem lehet ingyen pisilni.
2022. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sehogy,mert most igazán nem tudol mit tenni..

Maximum annyit hogy veszel egy kerítés amin nem lehet áthúgyozni,és annyival letudva hogy nem a te kertedre pisálnak..

De mondjuk megfenyegeted hogy feljelented hogy mutogata :DDDD

2022. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kimesz egy vodor jeges vizzel es amint vegzett, 'oblitesz'. Lehetoleg ugy, hogy kapjon belole o is, ne csak a bokor.
2022. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Én biztosan vagy leönteném valamivel vagy mivel nő vagyok és nem eldugott helyen vagytok elkezdenék kiabàlni, hogy "segítsêg, pedofil, mutogatja nekem a nemi szervét"😂
2022. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Jajj mert szerinted ebben az országban bárki segítséget hívna? Hagyjuk màr. Az összeesett ember mellett elmennek.
2022. ápr. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lesz ott állni egy vödör hideg vízzel és azt várni, hogy Pityu odatántorogjon vizelni egyet.
2022. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, az alaphelyzet meglehetösen kényelmetlen. Na, de hol vannak a nyilvános WC-k ? Merthogy nagyon sürgösen bárkinek kellhet pisilni.
2022. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

13

Nyilván nem te döntöd el hogy most azonban kell,vagy össze csinálod magad!

Nyilván ha tudja,akkor ennyi erővel menjen benzin kútra.

Én az írnám ki hogy "vigyázz,élőbe megy ki az internetre!!" :D

2022. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!