Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóságnak ha valaki nyújtózk...

Bunkóságnak ha valaki nyújtózkodik az asztalnál?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?


Evés után reflexből nyújtok az asztalnál. Ilyenkor olyan morcos fejeket kapok másoktól, mintha az anyjukat szidtam volna.


2022. máj. 6. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen.

Mert nem az etikett része az etkezőasztalnál. Ahogyan az orrodat sem túrhatod az asztalnál.

2022. máj. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%

Családi, baráti társaságban szerintem elmegy, étteremben inkább tartózkodnék tőle. Baráti társaságban még mindig jobb nyújtózkodni és mosolyogva beszélgetni a többiekkel, mint a nemnyújtás miatt morcosan ülni az asztalnál :D (Én is kedvelek olyankor néha nyújtózni egyet, nem tudom miért, de nagyon jólesik :)

Írok is ki erről egy kérdést.

2022. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!