Temetés manapság?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár dolog temetéssel kapcsolatban:


1.:ha én úgy rendelkezek majd ,hogy pl: James Brown : living in amercia számát (vagy bármi mást) játsszák a szertartás alatt/előtt,nem pedig az általános szomorú zenét akkor úgy lesz vagy ilyet itt nem lehet?


2: közeli rokont hamvasztás után én haza vihetem?

Van erre lehetőség?


3: bónusz kérdés: miért kell megújítani a sírt minden 25 év után? Lehet rosszul látom de szm ez teljesen nonszensz 40 év adózás után de lehet máshol is így van... Itt olyanra gondolok amikor nincs utód, se rokon,ez teljesen kiábrándító,hogy egyes sírokon ott a cetli, hogy tessék fizetni különben fel dúrják...



#temetés #hamvasztás #Egyedi szertartás
2022. aug. 11. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Polgári szertartáson lehet, egyházin nem hiszem.

2. Igen.

3. Azért, mert halottból csak egyre több lesz, és amelyik sírt már nem látogatja senki, azt felszabadítják. Ha nem így lenne, akkor rövid időn belül az egész világ csak egy nagy temető lenne.

2022. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

1-es:

A szertartás előtti zenét a temetkezési vállalkozóval kell megbeszélni. Amikor a pap jön, a zene leáll, ő a kántort hozza magával.

2022. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!