Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyes nők miért jönnek be szó...

Egyes nők miért jönnek be szó nélkül a férfi mosdóba akkor is mikor a piszoáros résznél vannak pasik?

Figyelt kérdés
nem érzik hogy mekkora bunkóság?
2022. szept. 26. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Sosem hallottam ilyenröl

23/L

2022. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Miért, mit tudsz takargatni, amit még nem láttak?
2022. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

#2

Ha láttam már pinát, akkor nyugodtan bemehetek a női mosdóba?

2022. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%

3.-ra.


NE! Annál undorítóbb hely nincs a földön. Komolyan, a női WC undorító.

2022. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért, mert már nem bírnak sorban állni a női mosdónál és nem akarnak bepisilni. Szó nélkül meg gondolom azért, mert próbálnak feltűnés nélkül, gyorsan beslisszolni, mert szerintük is kellemetlen.

Senki se azért megy oda, hogy téged bámuljon, hanem mert nem akar bepisilni.

2022. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mert a női hamar foglalt lesz, ha pl: megáll egy kirándulókkal teli busz, legalábbis ezt láttam, mikor buszos kiránduláson voltam. A nők akkor is bementek. Szerintem a csoportok által frekventáltan látogatott helyeken legalább a piszuáros rész takarhatnák egy panellel, vagy unisex wc-ből is berakhatnának 1-2-t.



Az, hogy a wc hogy van otthagyva.. hát remélem eljő az idő, mikor pl: az ülőke lehajtásával a wc magát is letisztítja vagy nem engedi ki az illetőt, ha koszosan otthagyja (technika már elvileg tudná).

2022. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!