Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik vagy nem illik olyan...

Illik vagy nem illik olyan hdlyre menni,ahova nem hivtak???

Figyelt kérdés

Budapest. A no (egyetemet vegzett,illemet ismeri…) nagyon elfoglalt. Rettento kellemetlenul erintik a keretlen talalkak. A ferfi eroszakos,ertetlemul kezi a helyzetet.


Illik-e azt mondania a ferfinek ismerkedos szakaszban,hogy “Itt vagxok a hazad elott. Felmegyek.”


Meg kerdezgetni,hogy hol van. Utana megmondja,h odamegy.



#Illem alapveto ismeretenek hianya #A szulok regi jo tanacsa igaz #Ismerkedj magadhoz hasonlo csaladi hatteruvel….
2023. jan. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy "felmegyek". Én legalábbis 100%, hogy nem engednék így be senkit. De ha valaki kérdezgetne, hogy hol vagyok, akkor rövidre is zárnám az ismerkedést.
2023. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavaros a kérdés megfogalmazása.

DE, ha valaki nem akar ismerkedni a másikkal, akkor nem kell reagálni az illetöre.

Másrészt ismerkedös szakaszban nem adom meg egy (félig ismeretlen) férfinek a lakáscímemet.

Harmadszor, ha netán így jelentkeznek, akkor garantáltan nem engedem be.

A saját lakásomba meghívás nélkül senki nem jöhet be.


A helyedben már rég letitlottam volna az illetöt mindenhol.

2023. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem illik és be se engedném az illetőt, ha kéretlenül megjelenne, illetve hamar letiltanám.
2023. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Johetnek meg velemenyek, stb!
2023. jan. 25. 02:36
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Aki megadja a címét, az felelőtlenül buta.

Aki odapofátlankodik kéretlenül, az erőszakos bunkó.

2023. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!