Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert csak egyszer húzzák le...

Miert csak egyszer húzzák le a WC-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy a vilag nagy reszen nagywczés közben csak a végén huzzak le, valszeg kényelemből, nemtörődésből vagy csupán igénytelenségből kifolyólag.


Hogyha minden 20 mp ben lehúznák (vagy minden 'adag' után, akkor megszünne a kellemetlen szag ami vele jár és másnak sem okoz kellemetlenséget aki utána megy be. (ez főként bevásárlók wcjeire igaz).

Aki már ezt megtanulta csinálni otthon is alkalmazza még ha egymagában is van, így ügyelve a higéniaérzetre.



2023. febr. 7. 07:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én speciel le szoktam húzni akkor is, amikor megvan a produktum. De cáfolhatatlan tény, hogy ezzel sok vizet elpazarolok.
2023. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
És hogyan húzod le WC-zés közben? A hátsódra zúdul az összes víz. Meg ki kell hozzá tekeredni, hiszen mögötted van a lehúzó. A szag ellen amúgyis van megoldás, a mélyöblítésű WC!
2023. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
90%

Hát aki a saját szagá nem bírja ne szarjon.


De ne pazaroljuk, már a vizet ilyen ütemben.

2023. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
87%

Szerintem az emberek nagy többsége, akkor húzza le a wc-t ha kész van mindennel is, és ez a normális.

Ha a saját szagod nem bírod, arra nem tudok tanácsot adni.

Ha másikra akarsz tekintettel lenni azért van az illatosító, meg szerintem családon belül ez nem para, meg max jelzem a másiknak h várjon még pár percet.


Nyilvános helyen meg nem kakilunk, csak ha nagyon nagyon muszáj.

2023. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
74%
Milyen 20mp és milyen minden adag után? Talán velem van a gond, de nekem soha nem telik 20másodpercnél tovább, és egyetlen adagban jön az egész, szünet nélkül. Vagy bicskával kellene kulázni, ha megvan a fele akkor középen elvágni, majd lehúzni a második félidő előtt?
2023. febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Áruházakban mindig több wc van, válassz olyat, amelyikben nem a nagydolgát végezte előtted valaki. Igaz, hogy sokan megfordulnak ott, de a többség pisil. De ha menni kell, engem nem akadályoz meg a szarszag, inkább a wc legyen büdös, mint a nadrágom :D
2023. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Én csak a végén húzom le, mert nem büdös. Ha valami bajom van, hasmenés, gyomorrontás, akkor szokott szagos lenni.
2023. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire büdöset csinálsz menj el orvoshoz, ne az egyre fogyó ivóvizet pazarold a te "higéniaérzeted" miatt
2023. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Én kissé előrehajolva, kezemmel az öblítő gombot enyhén nyomva próbálom azt elérni, hogy a produktum leesésekor megfelelő víz sebesség legyen ahhoz, hogy lesodorja, de ne használjak el túl sok vizet feleslegesen. :)
2023. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Na ezt a nagy 'ne hasznaljunk el vizet feleslegesen' dumákat ki nem állhatom

Talán az illatosító amivel befújjátok természetes úton állítja elő magát?


Na most figyeljetek!


Ami meggátolja a víz újrahasznosítását az nem a kula hanem a papír. Mi mossuk(bidé) tehát 0 papír pazarlódik el.


Tehát valahogy kárpótoljuk a sok víz fogyasztást.

2023. febr. 7. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!