Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen esetben elmennétek a...

Ilyen esetben elmennétek a temetésre?

Figyelt kérdés
A volt férjem édesanyja nemrég elhunyt, a temetése holnap lesz. A volt férjemmel és testvéreivel kifejezetten rossznak mondott a kapcsolatom, de házasságunkból született egy kislány, aki most 11 éves. Az exférjem édesanyjával viszont jó viszonyt ápoltam. A férjem újraházasodott, ott is van már két közös gyerek, akik szerintem a temetésen is ott lesznek. Az új feleséggel sem vagyok jóban. Ilyen esetben elmennétek a temetésre? Az ex anyóssal tényleg jó volt a kapcsolat. Az exférjem édesapjával kb. semleges a viszonyom.

2023. febr. 22. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát elmehetsz végül is.
2023. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Elmehetsz, ha fontosnak érzed, hogy ott legyél. Max. valamennyire félre állsz, és nem mész oda részvétet nyilvánítani.

Én egész biztos nem mennék el, mert én elég beszari vagyok, és utálom ha rossz szemmel néznek rám.

2023. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan menj el, ha tényleg jóban voltatok. Nem kell ott igazából kommunikálnod senkivel.
2023. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem megyek temetésre. Semmi értelme. Ha szeretnék valamit, akkor megszólítom. Egy szellem baszki.., had ne menjek már a temetésére, hogy mondjak neki valamit...
2023. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!