Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy vágjak vissza nekik?

Hogy vágjak vissza nekik?

Figyelt kérdés
A bunkó "haverjaim" folyton belémkötnek mindenféle értelmetlen hülyeséggel amire nem lehet normálisan visszavágni. Mit tegyek?
2010. okt. 8. 16:27
 1/9 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, és megunják.
2010. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ezt csinálják, nemreagálok sehogy, bevágok egy pofát és elmegyek tőlük, később ujra nyomulnak, majd minden a régi, utánna megint kezdik. Mind csak azért van, mert együtt járunk be suliba, és ott is osztálytársak vagyunk. Mind1, lényeg, hogy ilyenekkel felesleges foglalkozni, mert gyerekes hülye köcsögök.
2010. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert akarnal bunkoknak, hulyesugnek visszavagni? Nem ernek egy szot sem. Ezek nem haverok, keruld oket ha lehet, epits fel egy igazi baratikort. Ha nem tudod oket elkerulni, ne foglalkozz veluk. Akkor szolj hozzajuk, ha nagyon muszaj.
2010. okt. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pelgrim ***** válasza:
Miért vágnál vissza nekik ? Vagy talán te is olyan bunkó lennél mint ők ?
2010. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az jobb lenne ha simán lenyelném????
2010. okt. 10. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: bunkóságra bunkósággal lehet visszavágni, úgy hogy poént csinálsz belőlük és kifigurázod őket, meg jól kiröhögteted őket, ha neked akar menni valamelyik állj ki magadért és üsd vágd amíg bírod! Szokják meg hogy fasza gyerek vagy vívd ki az elismerést, ne hagyd magad! Megdobnak kővel? Dobd vissza kettővel!!
2010. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KÁELEF ***** válasza:
Nem kell velük foglalkoznod, akkor megértik majd hogy nem vagy egy közülük.
2010. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pelgrim ***** válasza:

10-10 18:18 “Az jobb lenne ha simán lenyelném????”


Ami elmúlt azon nem változtathatsz, azokat a sérelmeket - helytelenül - vagy lenyelted, vagy visszavágtál. Ha azt akarod hogy a jövőben ne történjen meg veled, lelki erőre kell szert tenned, akkor oly magasra kiemelkedsz (ön-)tudatod jelen állapota fölé, hogy észre se veszed, hogy valaki úgy viselkedik veled szemben. Most nemcsak észreveszed, hanem bele is akadsz.

2010. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem általános iskolában sokat piszkáltak. Nem törődtem vele, még a tanárnak sem szóltam. Mintha nem hallottam volna meg. Egyszer pechük volt, mert az osztályfőnök meghallotta. Teljesen kiakadt, veszekedett velük.

Aztán folyamatosan leszoktak róla. (Ha nem méltatják őket figyelemre, akkor nem olyan szóakoztató nekik.) Az egyik srác odáig ment, hogy nyíltan bocsánatot kért tőlem. ÉS teljesen el volt hűlve, amikor közöltem, hogy nem haragszom rá.

Szerintem próbáld levegőnek nézni őket. Olvass a jelenlétükben, telefonálj, stb. Egy idő után megunják.

2010. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!