Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az olaszok miért kiabálósak?

Az olaszok miért kiabálósak?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult ez ki náluk?

Amikor Rómában voltam nekem kifejezetten tetszett, hogy 20 perc alatt megtelt egy este az étterem és senki nem volt szomorú vagy búvalbélelt. Be nem állt a szája senkinek. Néha már a saját hangomat sem hallottam. 😃

De éttermen kívül, otthon is ilyenek például egymás között? Magyarként néha elég muris lenne egy családot nézni szórakoztatásként.


2023. máj. 29. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Megint trágárság. Miért?

A déli emberek mind szenvedélyesebbek. Intenzívebben élnek meg mindent. Ehhez a hangos beszéd is hozzátartozik.

2023. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
... és lásd ennek ellentétét: az eszkimó vagy lapp minden hónapban 2-3 mondatot mond, azt is halkan.
2023. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Mert Olaszországban sokkal több a napsütés, ez által más temperamentumuak. A zenéjükben is sokkal több élet van.
2023. jún. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!