Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire figyelnek a 25-30-as...

Mennyire figyelnek a 25-30-as lányok a bemutatkozásra?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy már eleve a kérdés is sértő lesz sok embernek, de próbáljon meg mindenki úgy tekinteni a kérdésre, ahogy van.

10 év után újra randizni készülök (tavaly váltam) és van egy pár tinderes lány, akikkel a következő héten találkozni is szeretnék. Viszont megmondom őszintén, hogy életemben nem társkeresőztem még és eleve nem tudom, hogy nem boomer dolog-e még elvárni egy 1-2 hetes beszélgetés után a személyes találkozónál a bemutatkozást? Ha igen, akkor meg (és ezt most itt biztos sértő feltételezés lesz), de vajon tudják-e a lányok, hogyha találkozunk és igényli a bemutatkozást, akkor nekik kell először kezet nyújtaniuk?

Csak mert tökre nem akarom azt, hogy az aktuális leányzó gondoljon engem bunkónak azért, mert nem nyújtok neki kezet. :) Tudom, ez egyénfüggő, csak érdekel, hogy mi a nagy átlag, tudják-e a lányok ezt a szabályt és be is tartják-e?



2023. jún. 19. 01:41
 1/5 anonim válasza:
38%

Neveletlen szülők neveletlen gyerekeivel fogsz randizni. Szerinted van fogalmuk az illemről és a “protokollról” ?! 😄

No stress! Manapság csak b@szni akarnak és ha elég jó a fellépésed akár ezt lehet ismételni is.

2023. jún. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell ilyen szigoruan venni, 2 puszi es hello, nem allasinterjura mentek.


27/N

2023. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:

Az írását nézd meg.

Az súgni fog, hogy mire számíts.

2023. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jópofa dolog, hogyazon vacillálsz: ki kinek nyújt kezet... pedig ez a dolog második része. Azzal kellene kezdjed, hogy ki-kinek mutatkozik be először, aztán jön a kézfogás. A te esetedben: te mutatkozol be (mondod a nevedet) és ő nyújt kezet. A kézfogás tkp. nem kötelező, nem is része a bemutatkozásnak, hanem egy üdvözlés. De így szokta meg a jónép.
2023. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
A nonek illik kezetnyujtani de en ugy vettem eszre hogy nem szokas ha az ember nem formalis kozegben van. Adsz 2 puszit es mondod a neved.
2023. jún. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!