Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tesóm esküvőjén nem táncoltam...

Tesóm esküvőjén nem táncoltam ez nagy bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés
Hogyha mindig táncolt valaki úgyis akkor vajon feltűnő lehetett hogy én nem? Soha életemben nem táncoltam nem is tudok. Szorongok is nagyon ilyen helyeken. Próbáltam magam leinni de csak sört ittam sokat de az sem hatott annyit, mást is kellett volna mellé de nem akartam kockáztatni hogy baj legyen pl be hányok. Szégyen?

2023. júl. 10. 11:09
 1/9 A kérdező kommentje:
De viszont nem is hívott senki táncolni. Szóval nem arról van szó hogy elutasítottam. Párom az meg nincs. Más lett volna ha lenne barátnőm és ott lett volna velem, de most már ez így alakult.
2023. júl. 10. 11:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érezd jól magad, ahogy Te jól tudod érezni magad. Nem kell megfelelned senkinek. :)
2023. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező táncolni az esküvőn, semmi rosszat nem tettél. Én is voltam olyan lagzikon,ahol páran egyáltalán nem táncoltak, inkább beszélgettek az asztalnál vagy ilyesmi. Senkit nem érdekelt, még a párt sem, hogy miért nem táncol mindenki. Tesód is biztos ismer annyira, hogy tudja,nem vagy a parkett ördöge.
2023. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondott valaki ilyesmit ott helyben, vagy később?
2023. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nem történt
2023. júl. 10. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
A 70-es, 80-as években a falusiak úgy tartották volna, de ez a korosztály már elfogy. Ma már senki nem gondolja, hogy kötelező táncolni egy esküvőn.
2023. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy táncolsz, mint én, akkor könyörületesség és figyelmesség.
2023. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki se kényszeríthet táncra,ha nem akarod:)

Szerintem nem bunkóság:DD

2023. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!