Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szóba álltok egyáltalán...

Szóba álltok egyáltalán azzal, aki látszólag minden ok nélkul töröl az ismerősei közül a facebookon?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 10:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ó, hát én magasról lesz@rom, ha töröl valaki. Az nekem egyáltalán nem fáj, mert sokan vannak, akik szeretnek. Elmebetegek szeretete meg nem is kell.


Aki ezt a választ írta, annak van igaza.

:-)

2023. aug. 3. 13:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm :D
2023. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azért ha valakit több ember is töröl, pedig szerinte ő szuperember és mindenkinek segít, ott lehet egy kis baj..
2023. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
88%
Szerintem van pl. különbség abban, hogy ki töröl. Mert ha van 700 ismerősöm és abból 1 törölt, akivel nem is tartottam a kapcsolatot, akkor nem izgat. De pl. ha valakit tényleg kedvelek, kommunikálunk, segítjük egymást és hirtelen töröl, akkor egyértelmű, hogy megkérdezem, mi történt. Azt gondolnám, hogy valaki mondott neki rólam valamit, ami nem igaz, vagy valami baj történt, vagy 1000 más dolog jutna eszembe, de megpróbálnám tisztázni. Aki jó ember, annak eszébe sem jut egyből le-elmebetegezni egy ilyen ismerősét.
2023. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én törlöm szó nélkül azokat, akikkel semmiféle interakcióm nincs faceen. Ha nem akar kommentelni, nem akar likeolni, nem ír messengeren, nem oszt meg semmit (amit én láthatok is), tök felesleges, hogy az ismerősöm legyen, akkor is, ha amúgy szóban beszélünk. Minek legyünk ismerősök, hogyha nulla interakció van köztünk ezen a platformon? Az más, ha valaki olyan töröl, akivel addig nagyon jól elvoltam, rendszeresen beszéltünk kommentben vagy messengeren, és úgy töröl, vagy úgy törlöm, akkor annak tényleg oka van. De amúgy meg... vannak, akik nem azért vannak faceen, hogy minél magasabb legyen az ismerőseik száma, hanem tényleg csak azokkal akar ott érintkezni, akik fontos részei az életének. Ha meg te nem voltál, akkor ennyi. Ha szóban rászorultok, hogy beszéljetek (pl munkakapcsolat), akkor annyit beszélj vele, amennyit jónak látsz, barátkozni valószínűleg nem akar, ettől még jó kapcsolatod lehet vele. Ha pedig nem vagy rászorulva, akkor hagyd. Valószínűleg nem fog hiányozni az életedből.
2023. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!