Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A főasztalhoz kiket ültessünk...

A főasztalhoz kiket ültessünk az esküvőnkön?

Figyelt kérdés
Nyilvan szülőket szoktak, tudom. De nekem edesanyam és édesapam elvaltak regen, és apukamnak van uj felesege es gyermeke(feltesom) . Ilyen esetben hogy szoktak az ultetest megoldani?
2023. aug. 29. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor a pincérek ugranak be, általában kissé feszengeni szoktak a fotókon, de a szabály az szabály.
2023. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá kőbe vésett szabály. Azon múlik, kinek milyen kapcsolata van egymással és veletek. Végülis ti döntötök, de figyelembe kell venni, ha bizonyos emberek nem állhatják egymást.
2023. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét családot odaültetheted, esetleg a tanút a párjával a két család közé és akkor van demarkációs vonal is.
2023. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit odaültetnék, új párt is, gyereket is. Vagy pedig senkit sem.
2023. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
A vérszerinti szüleidet, akik megalkottak téged.
2023. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szuleimet nyilvan odaultetem, csak edesapamnak mondjuk van egy felesege 12 es szerintem bunkosag lenne a feleseget es a feltesomat kulon asztalhoz ultetni. Ezert is kerdezem itt, hatha valaki volt hasonlo helyzetben. Mert az nem fura, hogy apam anyam ott ul, de apam mostani felesege meg kulon asztalnal? Anyukamnak nincs senkije, igy ez nem problema.
2023. aug. 29. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen hosszú a főasztal, hogy mindenki családostól odaférjen.
2023. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!