Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok/nők! Ti odahaza hol...

Lányok/nők! Ti odahaza hol tartjátok a betétet, tampont?

Figyelt kérdés

Csak olvastam egy kommentnél, hogy a fürdőszobában a WC-nél nem jó, mert a vendégek, ha jönnek, látják. De ez tényleg probléma?

Ti hol szoktátok tárolni otthon a betétet/tampont?



2023. szept. 6. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszobaszekrényben
2023. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Wcben

Nem érdekel hogy meglátják a dobozát. Nekem ott kényelmes tárolni, mivel ott cserélem.

Ha zavarja a vendéget, akkor menjen haza.

2023. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A wc-ben a polcon. Szerintem minden értelmes ember tudja, hogy a nők menstruálnak és ehhez használnak is valamit.
2023. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
100%
A wc-ben a polcon. Egyrészt nem jönnek vendégek, másrészt mi van, ha valaki meglátja? Nem az étkezőasztal közepén van széthagyva, hanem a helyén. Ennyi erővel mi van, ha a fürdőben meglátja a fogkefét meg a tusfürdőt.
2023. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
19%
Nálunk anya WCbe tartja a polcon, teljesen közszemlére téve barki van nálunk vendég 😂
2023. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy olyan dolog, ami szégyellni kell.

Ott a helye, ahol szükség lehet rá.

Még akár a vendégnek is kellhet.

Így nem kell pl a baráti csevej közepedte bekérdeznie, hol a dolog, mert neki kellene.


Nekem egy aranyos dobozkába van berakva több méret +betétek, de javarészt minit hordok. Otthon pedig betétet a hüvely kímélése miatt.


A táskámban a neszesszeremben és az éjjeli szekrényemben is van, ha úgy adódik.


A wc papír gurigáját pedig tudják, hogy nálam annak külön helye van, ugyanis egy egyszerű hajtogatással bele dobozolható a használt dolgok.


Így senkinek se bántja szemét a másikunk dolga 1 mp-re sem.

2023. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel a wc papírt se tartsd olyan helyen, ahol megláthatják, mert az is milyen undi már, fujj. Amúgy én a wc-ben tartom, akinek nem tetszik, ne nézzen oda.
2023. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőszobaszekrényben van, úgyhogy nem látszik, de igazából és sem értem, miért lenne gond, ha bárki látná... A vécépapírt is látják, amivel a szaros seggemet törlöm. Az mennyivel másabb, mint az, ami a menstruációs vért fogja fel? :D
2023. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőben a wc mellett egy kis kosárban. Ott a helye felesleges titkolni, hogy nő vagyok
2023. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszobában és a WCben is van. Nekem a hálóban van a tartalék, és van, amikor a ruhákkal együtt onnan viszem ki.
2023. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!